• Krátkometrážní

Captain America: První Avenger (2011)

Proboha, myslel sem, že takové blbosti se točily v 80-tých letech. Mému hodnocení taky ubírá to, že tenhle žánr zrovna nemusím, ale kromě začátku mi přijde film strašně infantilní. 50%

Clarkson: Italský nářez (2010) (TV film)

Parádní jako většina počinů od Jezzy. Jediné mínus bych dal za to, že tam nebyli James s Richardem. 85%

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Skvělá komedie chorvatského původu, která vás osloví skvělým prostředím, obsazením a hláškami. I přes pomalejší rozjezd vás chytne a bude bavit do poslední minuty. 85%

Černá mamba (2011)

Hodně luxusní reklama z dílny Roberta Rodrigueze nabita hvězdami jako nějaký hollywoodský trhák. 70%

Čínská čtvrť (1974)

Promyšlená detektivka spadající do doby třicátých let a zpracováním mezi bondovkou a Herculem Poirotem, která vás tak vtáhne do děje, že ji nebudete moct vypnout. 70%

Den & Noc (2010)

Na poměry Pixaru trochu zklamání, ale ta grafika... to se musí vidět, to nejde takhle vyprávět. 60%

Diktátor (2012)

Nejspíš to bylo tím, že jsem se prostě těšil příliš a Sacha kolem Diktátora udělal velké halo, jenže film je jen 80 minutový přídavek k traileru. Bohužel to nejlepší je právě v něm a na film zůstane jen pár ne moc vtipných fórků. 60%

Dorm Life (2008) (seriál)

Začátek byl docela nuda, ale později se to rozjelo a musím říct, že to je jeden z nejlepších webseriálu současnosti. 75%

Dostaň ho tam (2010)

Ve filmu se naštěstí neobjevují hluchá místa, ale úroveň, kterou si film drží není zas tak vysoká, takže se jedná jen o průměrnou popcornovku. 60%

Dr. Dre: I Need a Doctor (2011) (hudební videoklip)

Hodně dobrá písnička od oblíbeného autora s dobrým klipem a krásným zvukem Modeny na začátku. 85%