Můj soused zabiják 2 (2004) odpad!

Ano, odpad, nenašel jsem na tomhle filmu aboslutně nic, co by stálo za 98 minut času s ním stráveného. Nějaký kousek hvězdičky by si Willis možná zaloužil, ale po zaokrouhlení je to na odpad.

Příběh žraloka (2004)

Neviděl jsem, bohužel, originální verzi, ale i za tu dabovanou dávám 100%. Má to švih, nápad, spousty dobrých fórků a skvělou hudbu. Sama o sobě je to výborná komedie, i když animovaná. Přemýšlím, kdy jsem naposledy viděl sexy animovanou postavičku, jestli vůbec. Tady byla, a dokonce šlo o rybu.:-) Další úžasnou stránkou filmu je mimika, ta je božská, se spoustou nuancí a dopovídajícím způsobem vystihuje náladu té které postavičky. A jsou tu spousty drobných fórků, kterých si ani nestačíte všimnout a nemyslím jen známé znaménko na tváří kmotra Roberta de Nira.

Sexbomba od vedle (2004)

Příjemné překvapení. Děj má spád, romantika je dobrá a ta Elisha je kus a působí moc mile. A Kelly (Timothy Olyphant) je fakt povedená postava.

Podezření (2000)

Tenhle remake se myslím američanům povedl. Stejně jako franzouzský film Svědek (1981) s Lino Venturou i tenhle stojí a padá s výkonem herců. A Gene Hackman s Morganem Freemenam málokdy zklamou. Milovníci akčních trhillerů s hektolitry krve si na své nepřijdou, ale pro fandy psychologických dramat je to lahůdka.

Svědek (1981)

Celý příběh odehrávající se v jedné mistnosti stojí hlavně na skvělých výkonech herců.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Čtyřka má pachuť nastavované kaše. Už ten blábol s tím kolonováním (nechci více prozrazovat)... Ale i tady je pár výborných scén.

Vetřelec ³ (1992)

A zase jiný vetřelec. Jaký? Mnohé napoví už jméno režiséra. David Fincher to udělal po svém a dá se říci, že slušně.

Vetřelci (1986)

Jednička byla dokonalý film, dvojka je trochu jiná, nepíšu horší, to rozhodně ne, prostě jiná, ale pořád je to špička. Napětí, strach, hrůza, akce, skvělá hudba, vše v míře vrchovaté.

Batman (1989)

Prostě klasika! Boží Jack Nicholson, jeho Joker je jedním z nejsympatičtejších záporáků filmové historie!

Svět zítřka (2004)

Moc, moc pěkný komiks. Výtvarně dokonalé. Chemie mezi Judem a Gwyneth funguje výborně, hodně "vážných filmů" by si tady mělo vzít inspiraci. Spousta akce, dobrých nápadů, retro atmosféra, retro barvičky, prostě pastva pro oči.