Cokoliv (2003)

Nevím, jestli Woody trpí schizofrenií nebo je záměr, že dokáže natočit opravdové perly komedie a po nich takovéhle průměrné konverzačky. Skoro to vypadá, jako by někdo jen Woodyho napodoboval a on se pod to jen podepsal. Tak teď už jen čekám na jeho další vzchopení se..ale to máte jako cokoliv jinýho....

Hodina tance a lásky (2003) (TV film)

Myslím, že zas takový propadák to není, vždyť se jedná o televizní projekt, a ty bychom měli většinou brát mírně s rezervou. Přiznám se, že jsem přeci jenom čekala i něco více, začátek sliboval velmi povedené drama, které nakonec vyústilo kamsi do ztracena. Ale byl to slušný pokus. Spíš tak na 3+ než na čisté 3*.

Rozvod po francouzsku (2003)

přišla jsem asi o prvních deset minut filmu a další půl hodinu jsem pátrala o čem to vlastně je, po další půl hodině jsem nebyla o nic moudřejší. Ano, je tam nádherná atmosféra Paříže, spousta krásných a milých lidí, kteří se pořád o něčem baví, ale vy je nějakým způsobem nevnímáte. A tak jsem proplula tímto filmem až k závěrečným titulkům a pořád nevím, o čem to vlastně bylo. Asi se na to budu muset podívat znovu, ale bojím se, že to dopadne stejně...

Příběh Antwona Fishera (2002)

..asi jsem čekala trochu víc, že by u mě proběhla alespoň nepatrná katarze se říct nedá, zahrané je to sice skvěle, ale NĚCO tomu chybí..

Záhada vyvoleného (2002) (TV film)

Pokud máte rádi historii, jste křesťané, fanoušci cestování v čase, rádi se díváte tři hodiny na akční honičky a bitky a také na mladého namakaného árijce v těsných černých boxwrkách (teď mě napadá že to musí být film pro všechny), je tento film pro vás. Na německou tv produkci nijak špatné, chtělo by to o půlku zkrátit, vyměnit vysvalené archeology a vědce za reálně vypadající postavy a celovečerní trhák je na světě. Pointa je předem jasná snad každému, ale je to příjemný napínavý film pro chladné odpoledne.

Švestka (2001) (divadelní záznam)

Sice nevím, proč tady něco píšu, ale v hlavě mi utkvělo, že nesmím říkat žebřík.

Maturita v listopadu (2000)

Jako studentku tohoto gymnázia mě hodně překvapilo, že se dokonce něco točilo i u nás na tak malém a kulturně dosti zaostalém městě. Jako dítě demokracie bych si už nedokázala představit, jaké by bylo žít v dobách komunismu a pokud by se podobná situace odehrála dnes, netroufám si říct, jak bychom se dnes zachovali na místech oněch šestnáctiletých studentů, kteří se beze strachu postavili tehdejším "autoritám". Rozhodně zajímavý snímek, který má váhu hlavně pro nás, kteří osoby, které v dokumentu vystupují, potkáváme každý den na chodbách a víme, jaký charakter v sobě opravdu skrývají.

Patriot (2000)

Nevím, jak to Emmerich dělá, ale pkaždé se na jeho filmy vcelku těším, pak přijde zklamání a řikám si, že ten další už bude určitě lepší. Od Patriota jsem čekala rozhodně víc, Gibson se hodně snaží, ale uhrát celý velkofilm s nudnou a rozvleklou zápletkou, u kterého možná i usnete, tak na to opravdu nemá.

V kůži Johna Malkoviche (1999)

opravdu velice originální..někdy až těžko stravitelný..dlouho jsem přemýšlela nad tím co se stane až do portálu vleze samotný John a to co přišlo jsem opravdu nečekala: Malkovich..Malkovich..Malkovich? Malkovich!!!..tak za tuhle pasáž by si scénárista a režisér zasloužili pořádnou odměnu..

Incantesimo - Okouzlení I (1998) (série) odpad!

když už jen vidim úvodní záběr s nápisem Incantesimo tak dostanu panickej záchvat..kdo jim to furt platí????