Kořist (2019)

Hm, průměr. Na Aju slabota! Kde jsou ty časy "nabroušených břitev" a "hor majících oči"??????

Útok z hlubin (2018)

Nenáročná blbůstka na sobotní večer, pokud ho teda trávíte doma?

John Wick 3 (2019)

Dvě kulky do břicha, jedna do hlavy! Pro mě nejlepší část v Casablance s Halle Berry a jejíma roztomilejma pejskama! Akční nářez, jakej se jen tak nevidí!!! 90%!

Černobyl - Please Remain Calm (2019) (epizoda)

Druhej díl jen potvrdil, že se s určitostí jedná o seriálovou událost roku! Opět 10/10!

Mrazivá pomsta (2019)

Přesto, že Liam patří k mým oblíbencům, tak originál mě bavil víc!

Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Když si vzpomenu, s jak ledovým klidem jsme tenkrát informaci o výbuchu v jaderný elektrárně v Černobylu vnímali, dodnes nechápu??? Už dlouho jsem neměl tak stísněnej pocit při sledování seriálový epizody! Totální pecka! 10/10!

Polar (2019)

Tak tomu říkám maso! Uživatel EvilPhoEniX zhodnotil dokonale, netřeba dalšího komentáře! Jen přidávám ještě 10%, tak že za mě čistejch 90%! Paráda, jen víc takovejch filmečků!

Rapl - Echt gold (2019) (epizoda)

Tak touhle epizodou jsem definitivně s tímhle seriálem skoncoval! To snad ani není možný, že druhou sérii točil ten samej, co první? Tohle je něco tak špatnýho, že už to horší snad ani bejt nemůže! Už druhá epizoda se pohybovala na hranici trapnosti, ale třetí už je za hranící! Sorry, nelze strávit! Je mi smutno! Ještě, že to pondělí zachraňuje geniální Most!

Tiché místo (2018)

Už fakt dlouho jsem neviděl "horor" s tak strhujícíma a napínavejma scénama, jaký se odehrávaly v druhý půlce filmu!Vynikající film s fakt hutnou atmosférou! Musím dát plnej počet!