• Thriller

Anihilace (2018)

Na uplným začátku jsem si říkal, pane bože do čeho si se zase kvůli Natálce navrtal, pak mě to na jednu stranu začalo zajímat, ale na druhou stranu bylo chování hlavních hrdinek vysloveně imbecilní. Já najít to video, tak ho vemu vážně, ale dámy tam asi potřebovaly najít make up aby to braly vážně. Medvědí prase potěšilo a ten konec byl protože bejt konec musel, ale když si to celý dávám do sebe, tak ani Alex Garland neví co chtěl Alex Garland vlastně říct.

Najít štěstí (2009)

"...která byla nominovaná za nejlepší oral." Tyhle pornooscary mě začínaj zajímat. Ne, vážně jde o příjemný pokoukáníčko tzv. na pohodu. To, že režii dělala ženská jsem poznal během filmu, protože moc záběrů na tělo Lee nám madam nedopřála a že je co dopřávat. Po hřichu možná jediná závažnější chyba, jednohubky.

Zabít Gunthera (2017)

Banda nudnej čuráků honí Gunthera/ Arnieho. Ten se objeví na konci na takových cca 20 minut, aby tenhle majstrštyk nedostal odpad. Arnie, Arnie, vzchop se a nebo se na to vyser, ale hrání v podobných popelnicích snad nemáš zapotřebí ani ty, pane Olympio.

Mylène Farmer : Désenchantée (1991) (hudební videoklip)

Jedna z těch nejznámějších písniček od Mylene, mě osobně opět maximálně možně bere videoklip. To sou prostě pecky Mylenovky.

Mylène Farmer : Beyond My Control (1992) (hudební videoklip)

Moc se mě nelíbila písnička, ale klip nádhera, sex, krev, atmosféra, vlci. Mylene se toho fakt nebojí na tvorbu Boutonnat + Farmer bych se vydržel dívat celý dny.

Mylène Farmer: California (1996) (hudební videoklip)

Tady bych uvítal klidně celý filmy a samozřejmě v hlavní roli s Mylene. Děvky a špína na jedný strany smetanka a luxus na druhý straně a osud jako hlavní úředník.

Mylène Farmer : L'amour n'est rien (2006) (hudební videoklip)

No jako scénaristicky není videoklip žádná bomba, ale když dělá striptýz Mylene, musí jít chlapi s hvězdičkama ven jinak to prostě nejde.

Mylène Farmer : Pourvu qu'elles soient douces (Libertine II) (1989) (hudební videoklip)

Tohle už není hudební videoklip, ale hudební kratkometražní film, který má absolutně všechno. Dobovost, krutost, sex, souboje, prostě nemůžu jinak, Mylene se mě hrozně trefuje do mého vkusu a to nejen svým tělem, ale i těmi příběhy.

Mylène Farmer : Tristana (1987) (hudební videoklip)

Tohle je neskutečný, prostě kdybych měl někdy točit klipy, tak Boutonnat + Farmer jsou pro mě inspirací číslo jedna. Je to šílený, ale dokonalý po všech strankách.

Mylène Farmer : Libertine (1986) (hudební videoklip)

Mylene jsem objevil někdy začátkem 90 let na MCM a od tý doby jí nepřetržitě miluju. Ta dekadence v tomhle klipu je absolutně jedinečná, kam se na Mylene hrabou všechny ty americký hopsandy v čele s Madonnou. Videoklip co je lepší než mnoho filmů. Jeden z mých nejoblíbenějších videoklipů. Přečetl jsem si tady u kolegy, kolik chlapů kvůli Mylene spáchalo sebevraždu, ono to působí až jako fake, ale nepochybuji o tom, že z Mylene jsou chlapi paf na počkání.