• Thriller

Růžový panter (2006)

Steve Martin je mě odporný . Przněný klasiky je mě odporný. Růžová je mě odporná. Napodobování je mě odporné . Snaha kopírovat něčí mluvu je mě odporná. Tenhle film nebyl odpornej. Že to nemá logiku ?? A vyšetřování Inspektora Jacquese Clouseaua logiku snad má ?? Děvkuji za pochopení.

Matador (2005)

Ono se řekne zabíjej, ale zkute si to ?? No asi to prdel nebude. Pro zabijáky tady ještě žádný film nebyl a tenhle to změnil . Myslím, že třeba v Rusku musí trhat rekordy v návštěvnosti. Pierce zahrál fakt dobře, nemusí se bát negativní odezvy u zabijáků .

Hory mají oči (2006)

Aja / to je boží jméno / si byl vědom, že nejen hory mají oči, ale i diváci a tak nám dopřál opravdu skvěle vizualně stvárněné dílko a dopřál nám, doslova oku lahodící zabijení. Napětí ve filmu připomíná petřínskou lanovku a prudce stoupá, bohužel někde mezi půlkou a cílem asi došel proud i s napětím. Sice rychle přispěchala na pomoc slečna brutalita, ale ta už druhou půlku nezachránila . Povedlo se však do brutality začlenit třeba americkou vlajku ta mě vždycky v hororech docela chyběla a za ten nápad fakt tleskám . Tak tedy je na čase přestat čumět na filmy a vzhůru na výlet, někam do hor a až se budete balit, nezapomeňte si vzít papouška !

Faktótum (2005)

Pěknej náhled do života človíčka, jehož nechuť k práci ostře kontrastuje s chutí k alkoholu a vášní pro ženský nohy. Je jasné, že tato kombinace je poměrně atraktivní, zejména v českých poměrech .

Syriana (2005)

Samotný film, by byl maximálně za dvě hvězdičky, z jednoho prostého důvodu, často jsem se vůbec neorientoval o co jde nebo do konce o koho jde a to je ve filmu bohužel dost zásadní. Ovšem samotný obsah a námět filmu je doslova pětihvězdičková záležitost. Jinak já mít tatínka králem a on by se mě zeptal jako co ho mám rád, odpovím, že jako ropu . Zapoměl jsem dodat, že ten tatínek by byl americký prezident .

Znamení ve zdi (2002)

Na prostoru cca vaší koupelny s minimem herců se odehrává neuvěřitelně mysteriozní a atmosférický horůrek. Takového originálního nápadu v tomto žánru si velmi cením, kdo je fanda na horory či mystiku s přehledem si může přidat jednu hvězdičku .

S Madonnou v posteli (1991)

Madonna, je dneska takový brand vlastně a zde je typická ukazka její dokonalé marketingové strategie, nic více nic méně. Černobíle záběry ze zákulisí koncertní šňury se střídaji z barevnými záběry na samotný koncert a mezi tím vším Madonna mluví o rodině, homosexulaitě, o sexu a dalších tématech,dokonale promyšlené, aby se mluvilo následně o Madanně a tomto díle . Toto dílo jsem zhlédnul v posteli, ale bez Madonny . Nepopírám, že pro fanouška Madonny toto reklamní dílo může být zajímavé, ale pro mě je daleko zajímavjší s kým jsem v posteli .

O princezně, která ráčkovala (1986) (TV film)

Myslím si, že tato pohádka nepostrádá nápad a genilní písničku, která zboří hitparády. Jo kdybych já soutěžil v superstar, zazpíval bych umbaba úúúú --umbaba úúú a bylo by po prdeli.

Jen ho nechte, ať se bojí (1977)

Kritiky , tohohle filmu možná chápu,ale jen nás nechte ať se bavíme . Tenhle film je takovej malej přesun divadla Semafor mám ten dojem.

Lakomec (1980)

O tomto zpracování Moliera snil Funes velmi dlouho a bylo mu dopřáno. Já bohužel snil o Funesovkách co mě sedli daleko lépe. Mnoho jiných komedií strčí do kapsy, ale až budu příště mít chuť na Funese dám přednost jiným jeho filmům .