• Thriller

Červená řeka (1948)

Nikdy jsem si nemyslel, že během stěhování dobytka po USA budu svědkem tak silného příběhu o vztahu dvou mužů. Jelikož, se asi tvůrcům zdálo, že ve filmu je hodně krav a málo žen tak na poslední část filmu tam šoupli i jednu ženskou. Bohužel tím film pohnojili stejně jako dobytek divoký západ během svého přesunu.

Rambo II (1985)

John Rambo odletěl reklamovat do Vietnamu vadné boty co nakoupil v chebské tržnici .

Air Force One (1997)

Rozhodně mě vždy chytně za srdce, když jde o život americkému prezidentovi, ani nedutám jak jsem napjat. Pěknou akci rozjel nejmocnější muž světa . To Václav Klaus by s teroristama uzavřel opoziční smlouvu .

Addamsova rodina 2 (1993)

Ještě jednou natočili amíci naši rodinu pohromadě.

Action Jackson (1988)

Ale jo, tenhle Jackson byl docela akční. Ovšem na Michaela Jacksona nemá, ten jak spatří dítě tak je doslova akční ďábel !

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Kdysi mě jedna důchodkyně požádala zda bych jí nepomohl najít jejího jezevčíka. Objevil jsem ho uvázanýho před kuchyní jednoho hostince. Dokopal jsem jezevčíka zpět k důchodkyni a ta mě radostí z dojemného shledání nazvala zvířecím detektivem . Jo a ten den v té hospodě neměli ani svíčkovou, ani guláš :( . Pro tento film mám proto velké pochopení .

Muži v černém 2 (2002)

Různé radikální spolky žen protestovali proti údajné diskrimanci "žen v černém" v názvu filmu. Uchlácholil je až výsledek filmu, který stál za hovno a tak mohl zůstat diskriminující název .