• Thriller

Trpaslík (2017) (seriál)

V tomhle seriálu má asi bydlet humor, ale v prvním díle nějak nebyl doma...no snad co nejdřív dorazí je očekáván i s večeří.

Pařížská blbka (2015)

Ta ženská byla sice blbá jak vidle, ale byla s ní docela prdel

Quarry - Člověku voda nechybí (2016) (epizoda)

Po prvním dílu jsem vysloveně smutný, protože nevěřím tomu že další díly mohou překonat první díl. Naprosto skvěle napsaný všechno postavama počínaje, dialogama konče a atmosféra, herecký výkony, kamera, režie, zkrátka žádná z filmařských složek nezaostává za genialitou celého prvního dílu. I když mě byl po drtivou většinu času hlavní hrdina nesympatický, na konci mě ho bylo vysloveně líto, tohle byla přímá cesta k vnitřní samotě, facky od společnosti lítaly ze všech stran a když pak přijde záverečný direkt od osoby nejbližší, je jasný, že osobnost každýho člověka dostane knockout na celý život.

Místo zločinu Plzeň (2015) (seriál)

Co to je za klauni ? Tohle je kriminální seriál nebo krmení pro prasata ? ČT asi neví co s prachama a tak zavedla nový sport, hod koncesinářských poplatků vzduchem, kdo vyhodí víc, vyhrává. Po prvním díle samozřejmě nehodnotím, ale už abych pomalu šel otevřit popelnici ať mám ten odpad kam vysypat. Pomyslný souboj režisérů seriálových kriminálek ČT Strach vs. Hřebejk vyhrává Jirka v prvním kole stylem K.O. .

Atentát (2015) (seriál)

Na Novu jsem se díval naposled na Okresní přebor, nadšen z posledních cs seriálů (Labyrint, Cirkus Bukowski ) jsem se rozhodl kouknout i na Atentáta a musím říci, že horší věci veřejně vysílá snad už jen Islámský stát. Scénář ignoruje souvilsosti (objevní první stopy ), návaznost děje (neuvěřitelně pitomej střich ) a všechno dovršují dialogy, to s tím vyzrazením atentátu před zlodějem aut patřilo spíš do Bláznivý střely. Hodnotit po prvním díle nehodlám a na další bych se kouknul jedině v rámci nejsurovějších výslechových metod od gestapa. Komentář jsem napsal proto, abych některé duše varoval před zcestím.

Škoda lásky (2013) (seriál)

Viděl jsem jen dva příběhy, které tady navíc ani nejsou uvedeny včetně herců, takže hodnotit nebudu, ale příběh Idyla na konci léta s Jirkou Mádlem a Veronikou Kubařovou se mě díky užasné práci kameramana dostal hodně dovnitř, protože Sázava to je prostě poezie, krása a romantika a to všechno jsem v těch záběrech měl, navíc jsem se tady naprosto zamiloval do Veroniky Kubařový.

Maiko haan! (2007)

Díky naprostýmu amaterismu pořadatelů festivalu japonských filmů, nemohu snímek hodnotit, neboť po třech přerušeních, kdy se dokonce rozsvěcovalo v sále a nahazovaly titulky, když tedy pominu fakt že se začalo asi o 20 minut pozdějc, kdy se nejdřív štelovaly titulky a pak dokonce i obraz a když pominu fakt že některé titulky se na plátně objevovaly v kadenci jedné vteřiny, případně o dvě až tři věty dříve než na plátně se nakonec stalo to že titulky "došly" a já asi cca 30 minut opustil brány Lucerny. Opravdu neuvěřitelný přístup, který se se stal i na předchozí projekci Pampeliška, ale naštěstí jen jednou. K samotnýmu filmu tolik, sledujeme v něm život japonce co zaslechen slovo gejša a už má v trenclích klubíčko, chová se jak maňáske po kilu heráku, kterej mě byl nesympatickej už od první chvíle, navíc způsob tohoto japonskýho humoru se mě zdá býti poněkud nešťastným. Díky amatérským pořadatelům je však film ušetřen mého hodnocení, neb zající se sčítaj po honu a filym po záverečných titulkách.

TOP STAR magazín (2008) (pořad)

Naše celebrity jsou akorát tak vhodný jako krmení pro šelmy. Nechápu proč tyhle sračky sledujete. Jste jak banda kreténů co neumí žít vlastní životy a tak čumíte na podobný zhovadilosti o naprostým hovnu a díky vám se dál a dál vytvářejí tzv. pseudohězdy typu Agaty Hanychové ci Leoše Mareše co nic neumí, nic nedokázali, ale v mediích maj prostoru tři prdele na úkor skutečně zajímavých lidí ať už z řad umělecké nebo jiné sféry.

Český mír (2010)

Mě je z nás Čechů celkem smutno, tohle je jen další důkaz. Hodnotit nemá cenu, protože naprosto převládají pocity z těch idiotů co v tom filmu byli a to bych musel dát odpad. Současně si myslím že tvůrci dokumentu se nějak nenadřeli, stačilo zapnout kameru a kréteni obstarali zbytek. Nejhorší je, že tohle přesně jsme my, nulová schopnost věcně argumentovat, mínusová schopnost naslouchat nazorům druhých. Český mír, tahle databáze, naše politika, je to jedno, všude je to stejný. Nejlepší byla ta vlaštovka, chvíli poslouchala ty ubožáky, pak se na ně vysrala a odletěla. Škoda že nejsem vlaštovka, protože to byla jediná rozumná reakce v celým dokumentu.

Pacifik (2010) (seriál)

Po třetím díle jsem se rozhodl sledování seriálu ukončit. Nehodlám ztrácet čas s něčím, co snaží tvářit jako stěžejní válečný miniseriál o válce v Pacificu a přitom bitvě (Guadalcanal ), která trvala přes půl roku je věnováno 10 minut boje v noci a pro pacifickou válku nedůležitýmu zamilovanýmu "australskýmu" románku je věnován celý díl ! Tři díly jsou v prdeli a já se vlastně ničeho nedočkal. Pacific plánuju dát někdy v budoucnu jako celek, ale po třech dílech mám dvouhvězdičkový myšlenky a pocit promarněné příležitosti.