Trpaslík (2017) (seriál)

Rozhodně jeden z lepších českých moderních seriálů. Ale furt se nejedná o něco přelomového, nucený haha humor je přítomný, ale občas něco pobaví.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010) odpad!

Tenhle film má jak na ČSFD, tak na imdb kolem 70%. O to víc mě udivuje, jaká to byla bolest a nuda sledovat. Každá postava totální degenerát a příběh je absolutní odpad. Jediný důvod, proč si tenhle film pustit je to, kdybyste vážně nemohli usnout. A nebo kdybyste chtěli umřít a chybí vám motivace.

Ukradené Vánoce (1993)

Když se řekne Tim Burton, tak se mi vybaví temná atmosféra, pochmurnost, Elfman. To všechno má i NBC, ale furt tomu něco chybělo. Film plynul, plynul a najednou skončil. Na Mrtvou nevěstu to nemá, ale i tak stojí za zhlédnutí.

Úniková hra (2019)

Představte si LIDL discount už tak LIDL filmu Saw a vyjede vám Úniková hra. Žádné násilí neuvidíte, ale plottwisty a herecké výkony vám způsobí bolest jako medvědí past na noze.

Upgrade (2018)

Akce Johna Wicka šlehnutá se cyberpunkem, dost dobrý film.

Úžasňákovi 2 (2018)

Skvělý sequel k původním Úžasňákům se povedl. Humor pobavil i mne, ačkoli nejsem cílovka publika. Animace povedená, scenérie se více než povedly a celkově se na to dobře koukalo. Nemůžu si na ten film stěžovat. Geniální záležitost.

Vadí nevadí (2018)

Nevím proč tvůrci zvolili démona , který se vyznačuje tím , že posednutý člověk má úsměv jak Jack Nicholson , asi chtěli na sebe upozornit. Ale moc se jim to nepovedlo. Nuda od začátku do konce.

Věc (1982)

Z filmu věc je dosti cítit ponurá atmosféra, strach z neznáma. Naposledy jsem tento pocit měl u prvního Vetřelce. Nečekejte jump scare scény, ale pěkně brutální a tíživou atmosféru.

Velryba (2022)

Řeknu to hned. Není to pro každého a rozhodně to není film, u kterého se budete smát, spíš naopak. Velryba je silná dávka deprese, emocí a ponurého příběhu s poměrně jednoduchou linkou, která je ale plna silných momentů. Sledujeme Charlieho, bývalého učitele angličtiny, který opustil svou rodinu včetně malé dcery kvůli příteli, o kterého přišel. Kvůli jeho ztrátě Charlie se uzavřel do sebe a začal se přejídat. Najde cestu zpátky ke své rodině? Bude o to ta rodina vůbec stát?

Veronika (2017)

Jestli si chcete dát drinking game na každé filmové klišé v hororech, pusťte si tenhle film. Absolutně ničím nezajímavý horor, který možná nějaké nováčky v žánru oslní, ale kdo jich viděl už víc, tak tu nenajde nic nového.