Bumblebee (2018)

Překvapivě docela koukatelný, ale vlastně asi nic co už bychom někde jinde neviděli...po tom co jsem to po druhých Transformerech zavrhnul, to bylo po letech docela fajn

Tvář vody (2017)

Aha, to už jsem viděl...jmenovalo se to Zachraňte Willyho...akorát ten kluk s tou rybou nepíchal :)) Ne teď vážně. Je to hezky natočené, herecké výkony super, ale přišlo mi že spousta věcí tam je nakousnutých a nedokončených a nevysvětlených. Hlubokou lásku které by mi bylo líto jsem tomu nějak nevěřil.

Svět podle Daliborka (2017)

Po 100 minutach vubec jako nevim jakej z toho ma byt ten vystup...asi jsem to nepochopil. Skoro dvouhodinovy pohled do zivota debila za ktereho se podle me musi asi stydet k ty nackove. Radikalni nazory neonacisty si asi predstavuji jinak, nebo je sem tvurci nestihli dát...? Spíš to vypadá že ani ten Dalibor o tom moc neví a neví jako čemu má věřit...nevim. O autentičnosti pochybuji, ale ačkoliv je to hrané, tak nechápu to poselství prostě. Pro mě to je nic neříkající.

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Nebylo to tak zlé jako většina nových pohádek. I když trošku vykrádačka S čerty nejsou žerty

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

No, to je film pro ego Marka Hamilla jak lusk :)) Byla to kláda. Vůbec nevim co si o tom mám myslet... Tolik se tam toto událo a já bych chtěl vidět ještě víc. Ještě že jsem s sebou měl batoh, jinak bych ty další otázky, které jsem tam dostal neměl kam dát :) Regulérně jsem z toho pobouřenej a nesvůj...a těšim se na další projekce. Zvraty které se nedají odhadnout dopředu, scény jak vystřižené z parodie, proti tomu naprosto epické a geniální obrazy, skvělá hudba, lokace skvělé herecké výkony. Adam Driver to táhne neskutečně a na každou jeho scénu se vyloženě těšíte. SPOILER: navzdory tomu, nemůžu si pomoct tomu chybí pořádný vymazlený souboj s lightsabery. SPOILER KONEC Nejsem teď ze sebe schopen vymáčnout počet hvězd, bude to chtít to ještě párkrát vidět.

Liga spravedlnosti (2017)

Bál jsem se toho jako čert kříže a přemlouval jsem se na to jít do kina. Nakonec to ale nedopadlo tak zle jak jsem očekával a dávám tomu dobré tři hvězdy. Batmanova hanba ale bohužel pokračuje. To jak Nolan dokázal vybrousit charakter netopýřího muže bylo unikátní a pak někdo příjde a udělá z něj postavičku z corn flakes, kterou vlastně nemáte rádi. Kdyby neměl Batmobil a Batcrawler, tak je tam úplně k ničemu. Postava která mívá nespočet gadgetů, dokáže připravit nespočet řešení, villaina chytit do nějaké pasti... tady si celý film vystačí s vystřelovacím lanem? Pfff. Dal tomu Steppenwolfovi alespoň pěstí? Já myslim že ne... Pane Affleck, nechte batmana, batmanem a jděte točit něco jiného, díky!

Spider-Man: Homecoming (2017)

U mě pořád vede Amazing. :) Homecoming je friendly filmek, který je trochu jiný než ostatní marveláky a proto je docela příjemný. Ovšem stopáž je zbytečně přehnaná a tak tomu chybí tempo. Spidey není tak vtipný, ale je tam spoustu originálních věcí. Cenim, že se drží komiksu v tom, že Spidey je tu poprvé opravdu kid. Volture úplně na pohodu, povedený. Akce je méně na tak dlouhý film.

Blade Runner (1982)

Je Deckard replikant nebo ne? Absolutní scifi kultovní klasika. No words needed. Těším se na 2049!

LEGO® Ninjago® film (2017)

Oproti Batmanovi méně legrace, ale za to s větší výchovnou hodnotou. Byl to příjemný film. Já jsem se bavil.