twenty one pilots - Ride (2015) (hudební videoklip)

Špica.. Jak po hudební stránce, tak i po té "filmové". Taková ta pravá, TOP klasika, kterou můžu poslouchat i několik let po sobě.

twenty one pilots - Guns For Hands (2013) (hudební videoklip)

Stejně jako většina jejich videoklipů i tento je pěkně divný, ale pěkně, takže takový kapku nadprůměrem videoklip :)

twenty one pilots - Truce (2013) (hudební videoklip)

Musím souhlasit s kill-tec, song je pecka, ale klip vám nic neřekne, když už, tak si radši poslechnu lyriku samotnou.

twenty one pilots - Ode To Sleep (2014) (hudební videoklip)

Nic nového, na podobné videoklipy jsem už zvyklý a jde spíše o takový sestřih hudby a jejich festivalů z roku 2014. Ale song, song je to pořádnej..

American Horror Story - Hoř, babo, hoř! (2013) (epizoda)

Tak tohle je fakt blázinec, na jednu stranu chápu, že je to AHS a musí to být alespoň kapku crazy, ale na tu druhou si říkám, jestli toho není fakt už moc. Taissa s motorovkou rozřezává zombie a čarodějky upalujou čarodějky CGI ohněm. Mohl bych tuto sérii nazvat velikým útěkem od reality, protože jinak se to vysvětlit nedá.

Leon (1994)

Tenhle film je úžasnej, má úžasný herce, kameru, scénář i režii. Ale jediné, kvůli čemu strhávám hvězdu je finální scéna, která mě má rozbrečet. Tohle se jim u mě prostě nepovedlo.