Biohazard 4D: Executer (2000)

Animace sice hrozná, ale kamera zajímavá, ty měnící se úhly pohledu nebyly vůbec špatné.. No jinak příběhově jde poznat, že je to primárně hra a tohle je jen takový doplněk. Pro fanoušky to určitě není k zahození.

Bohemian Rhapsody (2018)

Tak tohle bylo něco, bez čeho se jak filmovej fanoušek, tak fanda Queenů neobejde. Na přední příčky se vždy dostanou filmy, který v člověku vyvolají nějaké emoce, a to tenhle kulervoucí snímek prostě má. Nezapomenutelný Rami Malek, kterého tahle scéna určitě vyzdvihne vzhůru a může počítat s nějakým oceněním. Samozřejmě není sám, kdo se s postavou, kterou má hrát porval úžasně, také k němu patří ostatní ze skupiny Queen no a všichni Freddieho partneři a partnerky. Kamera v druhé polovině a hlavně na koncertu Live aid, to byl skvost, který doplňovala nezapomenutelná hudba, kterou si bude ještě několik generací pouštět. You are legend, Freddie. We all are legends!

A Zombie Claymation (2011)

Tak to byla pořádná řežba! Sice jsem moc nepochopil, proč se tam zombie zjevili, ale sranda, ta to byla dobrá +animace nezapomenutelná, připomíná mi to večerníčkové žížaláky... btw vůbec by mi nevadilo, kdyby byl snímek bez zvuku.

The Walking Dead Motion Comic (2010)

Tak tohle nebylo vůbec špatné! Trochu pozměněný příběh, než je v TWD, zajímavá animace a.. počkat, vždyť je to vlastně komiksové TWD převedené do mini-filmu! Škoda jen, že jsme se nedočkali dalších dílů..

Left 4 Dead (2011)

Nebýt těch postav, které tam nepatří, byl by tenhle mini-film pěkná chuťovka a takový pěkný, hraný trailer pro ty, co si Left4Dead chtějí zahrát nebo pro fanoušky. Ale těmi postavami to tak zmrvili..

M is for Macho (2013)

No to byl ale mačo.. každopádně by se tohle dalo vzít jako naučné video pro budoucí přeživší sportovce ve světě mrtvých. Z maličkostí se nesmíte tolik radovat! :D

Miluju Saru Jane (2008)

Tak jsme zjistili, že Sarah umí používat rýč na více věcí, než sázení jiřin.

M is for Malnutrition (2013)

Nezařadil bych to úplně mezi zombie snímky, ale jinak supr! Vše dává smysl, má to pointu, je tam trochu vidět, že je to studentské, ale něčemu delšímu bych se vůbec nebránil..

Pěst Ježíšova (2012)

Co jsem to viděl? Tak to je tedy vskutku těžce popisovatelné.. Něco to do sebe má, ale na celovečerák to teda není. Až budu mít někdy chuť na gore, tak se kouknu znovu na tohle..