Dead Island (2011)

Výborný trailer a snad ještě lepší hra!

Zombieland (2009)

Jak poznat špičku ve svém žánru, tedy v zombie žánru? No, vemte bandu frajerskejch přeživších, dejte jim do rukou zbraně a řekněte, kde je schovaná krabice s Twinkies, pak začne ten pravej nářez. Konec nudných zombáren, vítejte v Zombielandu! Naprostá pecka, takhle si představuju zombie akčňák, výborní herci, krutě namaskovaní zombíci no a milion způsobů, jak se vypořádat s vobludou na trávníku. Pařba od začátku do konce, nemám co vytknout!

Nedotknutelní (2011)

Víte, co se mi vybaví, když se řekne nádherný film?

Axwell /\ Ingrosso - More Than You Know (2017) (hudební videoklip)

Originální! Když se dnes používají videa z koncertu, je to nabušený nejlepší kamerou a efekty, tady hodili jen old lens filter, natočili co nejvíce footage a sestříhali do alespoň trochu smysluplného příběhu za výborné hudby.

Jack staví dům (2018)

Kdyby tam nedali ten posranej CGI konec, tak má ode mě tenhle extra divnej kousek plnej počet. Takhle bohužel ale i tak se Larsi von Trierovi klaním za vážně divnou podívanou, která ve mně vzbudila spoustu otázek. Tak kde začít? Rozeberme si například název filmu, Jack "staví dům", okey, zní to zajímavě, asi bude něco stavět. Ono to má kurevskej význam až na konci filmu, ale musím říct, že je to teda solidní mindfuck a takové vysvětlení s kouskem architektury jsem vážně nečekal. Vraždy nejsou sice nějak promyšlené, jako například v Saw, ale za to vysvětlení, proč to náš Jack dělá, taková ta vokecávačka stylem tohle je umění borci, žádný nemilosrdný vraždění, to vysvětlení je teda po každý vraždě pořádný a pořád se zlepšuje, stejně jako mé pochopení filmu. Herecké výkony jsou výborné tak, že bych si na pozici hlavních postav nedokázal představit nikoho jiného, než jsou právě "ti vybraní". Soundtrack chvílemi velice podivný, ale to už k artům a specielně k Trierovo artům patří. Někdo tenhle snímek bude brát jako nechutnost, podivnost, nelidskost nebo snad úžasnost, já však budu přemýšlet ještě dost dlouho, do jakého šuplíčku to zařadit. /viděno v kině/