Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Dámy a pánové, od tohoto filmu nesmíte moc čekat, jako jsem čekal já. Pokud si z traileru usmyslíte, že půjde o nabušenou hororovou pecku plnou lekaček a vrahovy promyšlené práce (jako například v SAW), tak jste na velkém omylu stejně, jako jsem byl já. Leknul jsem se stěží dvakrát, vrahovy činy byly debilní a nevysvětlitelné, u herců mi bylo absolutně jedno, jestli zemřou nebo ne a byli mi velice nesympatičtí a celkově na mě film působil tak lacině, že mě po prvních patnácti minutách přestal naprosto bavit. Nápad tak trošku "vykradli" od Halloweenu (Michael Myers) a působilo to na mě hodně puberťácky. I když do puberťáků teď (2018) ještě patřím, ani jednou jsem se nezasmál a přišel mi snímek spíše trapný, než vtipný. Takový tuctový béčko, to jo.. Pokud se chceš uvolnit a na nic nemyslet, klidně se koukni, ale vážně nečekej převrat.. :) /viděno v kině/

American Horror Story - Údy (2013) (epizoda)

Na to s jakou bouřlivostí na mě vyjekl první díl, zkazil se tento. Naprostý chaos a nevysvětlitelné věci, které jen tak tak zachraňoval soundtrack, který je každou sérií lepší a lepší. Snad v těch debilních smyšlenostech (i když se bavíme o čarodějnictví) nebude AHS pokračovat.

American Horror Story - Čaroděvky (2013) (epizoda)

Až na pár wtf momentů (což v prvních dílech většinou bývá) to byla vážně špica. Nádherná Taissa Farmiga a Sarah Paulson mě zase ohromily a nemůžu se jich nabažit. Příběh mi připomíná trochu upíří deníky nebo nějakou podobnou slaďárnu, ale pokaždé, kdy někoho čaroděvky zabíjí nebo přišpendlí ke zdi, můj názor se mění. Taková teenagerovská, ale zároveň vysoce kvalitní podívaná, uvidíme co nám přinesou za další chod.

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

Obrovské zlepšení oproti první, nudné sérii. Sice sem narvali až moc "monster", ale co už. Příběhově pecka, herecky pecka, hudebně pecka a jediné, co mi tam trochu vadilo, byla monstra, která tam prostě nemuseli vůbec být. Alieni, zmutovaní lidé, satan, vrah s úchylkou na kůže, doktor Mengele, no je toho na mě až moc, spíše fantasy než horor. Ale jak jsem psal, herecké výkony špičkové. Taissu Farmigu z první série nahradila Lily Rabe a Evan Peters u mě zase zvedl svou laťku, je to prostě frajer. Doporučuji!

American Horror Story - Rozlité mléko (2013) (epizoda)

A já už myslel, že bude konec. Vono si ze mě to AHS dělá snad srandu, zase bych to utnul už malinko dřív, ale co už. Nevadí!

American Horror Story - Nesvatá noc (2012) (epizoda)

Z přátel se stávají nepřátelé, z nepřátel přátelé a naopak. Tohle šílenství nemá konce, je zrádné a plné zrůd na každém rohu. Zatím výborná série.

American Horror Story - Temná sestřenka (2012) (epizoda)

Tak a máme zde dalšího "superhrdinu"! Tentokrát je to milosrdná smrt, která má bratránka ďábla. Briercliff je prokleté místo, jednou ho navštívíš a už se z něj nedostaneš..

American Horror Story - Cukr a bič (2012) (epizoda)

Chladný, temný a plný exorcismu. Tak by se dal popsat tento díl, kde se mimochodem také dozvíme, co nahradí duchy z první série, nechte se překvapit!

American Horror Story - Vítejte v Briarcliffu (2012) (epizoda)

Výborný začátek, lepší než pilot první série. V tomto díle také zjistíme, že jde o absolutně jiný příběh, jiné místo a jediné, co zůstává je chladná "sanatorní" atmosféra a herci.