Pro hrst dolarů (1964)

Tohle ve své době musela bejt superbomba protože teď to BOMBA rozhodně je. Clint to zahrál skvěle není to ten klasickej naondulovanej Mirek Dušín ale cynickej chlápek kterýmu de jen vo prachy a tak to má bejt.

Snowboarďáci (2004)

První česká teenagerská komedie... a dopadla velice slušně a vtipně byl jsem příjemně překvapen.

Pavučina snů (2003)

Jak tak koukám tak to tady všichni stíraj ale mě se to zrovna líbilo. Morgan Freeman se svym gigantickým obočím a nasraným ksichtem ve vrtulníku mě dostal. A celkově vůbec mě to tak nějak bavilo jelikož jsem nečetl knížku tak bych tenhle film potřeboval mít tak o hodinu delší protože něco mi přišlo moc hopem ale jinak fajn zábavnej snímek.

Vybíjená (2004)

Skvělý Ben Stiller a vůbec tak ňák všichni to zahráli jak měli. Bezva gagy a vůbec celkově je tenhle film vtipnej např. David Hasselhoff jako idol Německého mužstva, porotce Chuck Norris atd. (počkejte až do konce titulků nebudete litovat) :-)

Klub rváčů (1999)

No tak tenhle film jsem rozdejchával dlouho. Klub Rváčů je totální úlet miluju filmy kde se hrdina octne ve stavu bezmocnosti a jestli se něco takovýho nevyskytlo tady tak už nevim kde.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Přiznám že jsem od toho čekal nějak víc, ale ten maniak co střílí krávy samopalem a Ku-Klux-Klani byly fakt hustý. A John Turturro zde podává velice nadprůměrný výkon.

Ďáblův advokát (1997)

Tenhle film má prostě atmosféru. Úplně vás strhne všichni hrajou jak o život a vy prostě jen koukáte a koukáte a koukáte.