Dark Waters (2019)

Film je to průměrnej a nijak mě ze židle nezvedl. Kvalit např. takové Erin Brokovich nedosahuje, prostě protože tlustej a unavenej Mark Ruffalo není tak zajímavej a výstupy jeho ženy, které mají navodit domácí nepohodu prostě nefungují. DuPont ale znám a naprosto jsem netušil, že jde o nepokrytě zlou korporaci.

Muž jménem Ove (2015)

Mám rád filmy, kde se z morouse stane dobrák, ale tohle byla až moc velká limonáda. Nějak mě to iritovalo. Životní události nebyly nijak extra zajímavé a tu osudovou lásku jsem jim nevěřil ani za mák.

Americká nakládačka (2020)

Historickej Rogen je dobrej, ale ten současnej není moc zajímavej. Film se snaží o reflexi současné společnosti, ale není to zas tak vtipné. Určitě z toho šlo vytěžit víc. Navíc se to pak snažilo o vážnější notu a to smíření na konci prostě moc nefungovalo a nebylo to nijak dojemné. Na takové Návštěvníky s Jeanem Reno to nemá ani náhodou.

Bojovník (2019) (seriál)

Tak tohle je bomba. Začal jsem na to koukat jako na oddechový kung fu seriál s cílem si u toho prostě odpočinout. Což první série splňuje na jedničku. Ale ve druhé sérii se o něco upozadí hlavní hrdina, ale všechny ostatní charaktery jdou mnohem víc do hloubky a je to fakt nečekaně komplexní a kvalitní seriál, aniž by slevil o kvalitní bitky. Předposlední díl, kde je ten pogrom mi fakt vyrazil dech. Jak jsem psal, postavy dostanou až nečekaně vrstevnatý vývoj, ale mě asi nejvíc bavil seržant Bill. Fakt morálně nejednoznačnej chybující člověk. Bravo.

Boratův navázaný telefilm (2020)

Je to stále celkem fajn, ale původní kouzlo je pryč. První Borat byl možná to nejvtipnější, co jsem ve svém věku viděl a pamatuju si jak se celé kino nekontrolovaně řehtalo. U dvojky se párkrát usmějete, nelitujete ztraceného času, ale za chvíli se na to zapomene. Tím spíš že se to hodně vyjadřuje k aktuální situaci, což jsou vtipy, které stárnou nejrychleji.

Agent (2019) (seriál)

Nic extra objevného, ale napnout to dokáže. Sacha Baron je ve vážné roli dobrej. Jeho postavu na jednu stranu musím obdivovat, kvůli nervům, disciplíně a odhodlání. Na druhou stranu jsem se ním nedokázal ztotožnit. Na můj vkus udělal víc, než musel a měl odejít, dokud to šlo. Měl hezkou ženu a malý děti a on raději kul pikle a pořádal grupen sex v Sýrii. Moc se mi nelíbil ten vyblitý, skoro až černobílý filtr.

Slečna bestie (2020)

Další kopírka, ale aspoň teda vtipná. Vince Vaughn je super a gebil jsem se, jak přitepleně běhal. Uteklo to a nenudil jsem se.

Kazišuci (2018)

Vtipná komedie u které jsem se prostě upřímně smál. John Cena exuje pivo prdelí, co jako chcete víc :) Moc nechápu tak nízká hodnocení, ale to je u komedií zvykem,

Mank (2020)

Ze začátku jsem měl stejný problém, jako nedávno s Chicagským Tribunálem. A to, že jsem se neorientoval ve jménech. Jakmile pochopíte, kdo je kdo, a naladíte se na tehdejší společensko politickou situaci, tak si konečně můžete začít užívat film. Oldman je super, vlastně všichni jsou super a fakt mě to bavilo, jelikož jsem neměl ponětí, že Občana Kanea nenapsal Welles a že ta postava měla reálný předobraz.

Jezero smrti (2008)

Na bandu takto odpudivých malých zmrdů narazit nechcete. I když tady si za svůj osud Fassbender trochu mohl i sám. Od začátku to na tý dovče stálo za hovno. To jezero ani nebylo nic moc a on tvrdohlavě zůstával a ještě jim lezl do baráku, jak debil. Masakr potom hodně drsnej. Nebylo to příjemné na koukání.