Jan Hus (1954)

To jsem se jednou takhle u babči nudil tak zapnu TV a tam tohle. A řeknu vám že je to docela hodně dobrá podívaná, která hravě strčí do kapsy 95% současné české kinematografie.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Romantická komedie ze starého těsta a rozhodně patří k nejlepším, co jsem kdy viděl. Samozřejmě, je to zásluha skvěle hrající ústřední dvojice a hlavně překrásné Audrey Hebpurn. Škoda té nudnější první půlhodinky, jinak by to byl geniální film, protože se to stále zlepšuje a zlepšuje a ke konci mi na postavách opravdu záleželo. Hrozně mě bavila scéna s kradením zboží v obchodě, protože je fakt dobře natočená jako celý tenhle film. Navíc musím pochválit příjemnou hudbu.

Země krvavého slunce (2005) odpad!

Nepamatuju si, že bych se takhle někdy u filmu nudil. Stevena Seagala mám rád, ale takhle by to teda nešlo. Pořád tam jen sedí ve tmě a šeptá ještě tišeji než obvykle a jeho akční scény stojej za kulový. Jinak tam pořád běhaj nesympatický asiati a fakt je to nuda nudoucí.

Nabít a zabít (2006)

Hustě! Tak takhle mě žádný film už dlouho nepřipoutal. Sledoval jsem to fakt se zaujetím a nenudil jsem se ani chviličku. Takováhle gangsterka mi už dlouho chyběla a já jsem rád, že jsem se nakonec dočkal. Ze začátku jsem se bál, aby ta cool režie nebyla jen prvoplánovou záchranou chabého scénáře, jenže opak je naštěstí pravdou a i když je příběh samozřejmě hooodně překombinovaný, tak vše sedí jak prdel na nočník (akorát ten poslední zvrat s Lucy Liu byl možná zbytečný a vlastně ničemu nepomohl). Co se týče herců tak všichni hrají velice dobře a Hartnettovi jsem to žral i s navijákem. Bohužel to co předvádí Ben Kingsley by mohlo aspirovat na první cenu v mistrovství světa v trapném přehrávání, fakt nevím proč se tak blbě ksichtil a proč tak debilně šišlal. Tenhle film mi opět potrdil že Bruce Willis je světový drsňák numero uno.

Taková zvláštní rodinka (2001)

Skvěle napsané. Je to takový ten nejvíc suchý humor, co vlastně už ani není humor, a to mi prostě sedne. Všechny dialogy jsou hodně dobře vypointovány vždy tak nějak do absurdna a herci je podávají s "k posrání" vážnými ksichty. Samozřejmě až na žoviálního Hackmana. Z herců se mi nejvíc líbili právě Gene Hackman a Gwyneth Paltrow. Také asi protože měli role o něco lépe napsanější než ostatní. Fakt brilantní film, který ale určitě není pro každého.

Zahulíme, uvidíme (2004)

Mě tyhle stupidní teenagerský komedie prostě fakt bavěj. A tady bylo docela hodně fakt povedenejch vtipů, takže fakt doporučuju.

Invaze lupičů těl (1956)

Mistrovská filmařina. Některé záběry jsou vizuálně neuvěřitelně namakané a i ten celkový příběh mi přijde hustej. Jsem totiž ulítlej na různý zombie filmy a tohle k nim nemá moc daleko. Souboj jednotlivce s okolnímy lidmy ze kterých se všichni staly ufoni vylíhlí z lusků, takhle to možná zní směšně, ale ten film je fakt třída. Dost také oceňuji fakt nestárnutí, vůbec to není nudné a opravdu to nepůsobí staře. Podtrženo fakt bravurní režií a hodně dobrými hereckými výkony. Jediné co bych mohl vytknout je dost urychlený konec, chybělo mi tam takový to "dáme těm ufonskejm grázlům na prdel," ale to vůbec nevadí. Ještě jednou říkám majstrštyk.

Poltergeist (1982)

Ono to vůbec nebylo špatné, jako normální napínavej film. Ovšem z čistě hororového hlediska to naprosto nefunguje, opravdu jsem se nebál a to monstroźní finále s kostlivcema mi tam přišlo tak nějak navíc a vůbec celej film má dosti nadbytečnou stopáž. Ale musím pochválit všechny herce.

Death Race 2000 (1975)

Dear god! Tohle se zas tak často nevidí. Naprosto neuvěřitelné béčko, které si na nic nehraje, je dost brutální a i dosti zábavné. Je s podivem s jakou důstojností tomuto žánru příslušející dokázal David Carradine zahrát svůj part. Tzn. postavu co nosí sado maso hadry a jmenuje se Frankenstein. Jeho protivníkem je Machine-gun Joe a hraje ho samotný Sylvester Stallone. Navíc je to úplně stejný jako Carmageddon a ten jsem svýho času pařil fakt hodně.

Zmije (1994) (seriál)

Jako malý pívo jsem to žral, teďko bych to už asi nerozdejchal, proto se na to taky nebudu dívat.