50x a stále poprvé (2004)

Pche... romantická komédia, nič pre mňa. Ale ked vidím toho Sandlera, ako sa zas a znova snaží získať srdce tak luxusnej ženskej, akou Berrymore je nenamietam. Najmä, ak to robí tak strelene, až sa z jeho nápadov jeden narehoce do popuku. Super, ale nezávidím jej... Top bol steroidový Sam...

Trestná lavice (2005)

Dajte dokopy najväčšie väzby a aj tak sa medzi nimi Sandler nestratí. Naozaj skvelá komédia, ktorú si vždy rád pozriem znova. Pointa je síce veľmi predvídateľná, ale zato humor excelentný. Po práci pri pivečku odporúčam každému.

Diktátor (2012)

Cohenov film číslo jedna. Ubral z perverzností a pridal na politickej nekorektnosti a tak sa mi to naozaj páči. Humor je tu úplne úžasný a aj nejaké to posolstvo sa nájde. Myslím, že je to jedna z najlepších komédií, aké som kedy videl. Nejedná tu v rukavičkách s ničím, lebo vie že si to môže dovoliť. Viac takýchto komédií poprosím.

Dredd (2012)

Ležím s horúčkami v posteli a v telke ide nejaký Dredd. Neznalý veci, z posledných síl zadám do čsfd, o čo sa jedná a hovorím si celkom fajn. Nechám zapnuté, začínam driemať a zrazu sa hrdinovia ocitnú v problémoch a ja nechápem. A nechápem doteraz, naozaj neviem prečo, ale hrozne ma to chytilo a bavilo, tá atmosféra, prostredie, hudba. Dobré, naozaj dosť dobré...

Lilo a Stitch 2: Stitch má mouchy (2005)

Po jednotke som naozaj nečakal, že by mi mala čo dvojka ponúknuť, ale naozaj sa to dalo. Dôkazom nech je to, že práve toto moju vtedy ešte naozaj malú (cca 3 roky) dcéru veľmi nebavilo, hoci mne to nevadilo a tak sa karta otočila a pekne krásne ona musela pozerať so mnou a nie ja s ňou.

Lilo & Stitch (2002)

Videné prvý krát z donútenia, ale neľutujem. Naozaj dobre skombinované dielo pre mladších aj starších. Nemám ani čo dodať, odporúčam všetkým vekovým kategoriám.

Na vlásku (2010)

Veľmi pekná rozprávka, ktorá síce dejom nijako neprekvapí (čo by podľa mňa ani detské rozprávky nemali), ale zato poteší vynikajúcimi piesňami a vizuálom. Ešte niekto, okrem mňa si myslí, že Rapunzel je väčšia šupa s krátkymi tmavými, ako dlhými blond vlasmi?

Ledové království (2013)

Jedna z veľmi mála rozprávok, ktoré nemám problém si pozrieť aj bez donútenia mladšej generácie. Najmä Let it go je naozaj vynikajúca pieseň a tá šupa, čo sa na jej konci stane z Elsy je niečo... Ale musí sa nechať, že dej veľmi predvídateľný a jednoduchý, ale ved tak to pri rozprávkach pre deti má asi byť.

Trollové (2016)

Pohľad dospelého: nuda. Pohľad rodiča: fajn pre deti asi môže byť. Pohľad dieťaťa: Vaaaaaa a stále dokola... Prerobené známe songy pobavia, pár scénok bolo dobrých, ale ked vidím tú detskú radosť (ktorej veľmi nechápem) tak tam dáme za štyri...

LEGO® Batman film (2017)

Oproti Lego príbehu sa stratila aspoň pre mňa tá skvelá pointa rozdielneho pohľadu detí a dospelých, ale zato ma úžasne bavili odkazy na staršie filmy a svet DC komiksov. Najväčšou záhadou mi je, kto mal byť cieľovou skupinou? Deti myslím, že ťažko a u dospelých len malá časť, do ktorej asi patrím, lebo za mňa fajn.