Hellraiser (1987)

Oceňuji dobové efekty a atmosféru. Kromě tech trapných laserových efektů mi stáří filmu vůbec nevadilo. Přesně takhle si představuji napínavý horor. Škoda jen že potenciál jedničky už nebyl v pokračováních nikdy znovu využit. Napětí, hrůza, krev, masakr, dobře napsané postavy i scénář a jako třešnička mocný a děsivý pinhead. Kultovní záležitost.

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Puštěno hned další den po líbivé jedničce. Bohužel už jsem tak spokojený nebyl. První polovina plula na vlnách jedničky a ta druhá byla absolutně chaotická, nudná a zbytečná. Cenobiti zde byli velice trapní,směšní a zostudění (na rozdíl od jedničky kde byli děsivý, hrůzostrašný a pinhead pekelně cool).

Bucky Larson: Zrozen být hvězdou (2011)

Prča až jsem se několikrát válel smíchy v posteli. Nechápu ty nominace na maliny ani zdejší "hejty", pokuď se neumíte naladit na vybroušený humor nebo jste trapný konzervativci (a že jích je na csfd až moooc), tak si tento snímek ani nepouštějte a vyberte si z tisíce jiných filmu. Je zde pár hluchých míst a trapných gegů, nicméně to vyvažují některé opravdu zábavné až legendární scény a hlášky. Celý snímek doprovází dobrá nálada a pozitivní energie, která ve mě zůstala dlouho po shlédnutí a zpamatovávání se z této crazy jízdy. Dávam o hvězdu víc na protest zdejším neoprávněným hodnocením. Doufám že Sandler bude pokračovat v psaní podobných komedií, páč tohle je velmi ojedinělá podívaná. Všichni hateři stejně padnou temnotou stínu Dicka Shadowa.

Bourneův odkaz (2012)

Oproti dokonalé trilogii nedostačující. Ovšem jedná se o nápaditý vyvedený snímek.

Big Lebowski (1998)

Čekal jsem víc, po přečtení zdejších komentářů. Zápletka působivá, postavy zajímavé a dialogy velice zábavné. Několikrát jsem se z plna hrdla zasmál. Ovšem něco mi ke genialitě chybělo... BTW: Postava Dude byl trapnej, srabáckej povaleč

Trosečníci v ráji (2006) (pořad)

Co to je za parodii na Kdo přežije? Tvrdá soutěž?! Vždyť mají vše co potřebují k přežití..nudá..skoro o nic tam nejde!

Vyměřený čas (2011)

Film naplnil moje očekávání. Ještě, že jsem si nepřečetl oficiální text distributora! Jakej kok.t to sem dává? Stalo se mi už párkát,že mi to zkazilo celý film. Od kdy se lidé rádi dozvídají hlavní myšlenku a děj mi. první poloviny filmu ?!

Boží show (2006) (pořad)

Jedna hvězda za okurku :D. Nevydrželi jsme se na to koukat moc dlouho. Příšerný!!

Bílé peklo (2001)

Dokad se brodil nehostinou sibiří v úžasu jsem hleděl do obrazovky.