• Romantický

Železná lady (2011)

cely film je jedna velka scenaristicka skratka s patetickym koncom, ale meryl streep za to stoji

The Fountainhead (1949)

este naivnejsi mizogynisticky ideologicky grc nez povodna kniha

Záměna (2010)

ja len cim dalej, tym viac uvazujem, ake moralne posolstvo si ma clovek odniest z tohto filmu a jemu podobnych...co tam po tom, ze si styridsat rokov neschopna si najst chlapa, ktory by s tebou vydrzal, ved sa mozes nechat umelo oplodnit...alebo to nevadi, ze si vlastnou blbostou zapricinil, ze si otcom dietata svojej najlepsej kamaratky, ved osud to nejako zariadi...len tak dalej, po eat,pray,love dalsia chutovecka

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

jasne, ze by sa dalo najst milion veci, ktore by sa dali kritizovat...ale ja nechcem :-) bolo tam rovnako milion veci, ktore by sa dali chvalit a preto su harry potter vzdy zarucene predcasne vianoce

Eli Stone (2008) (seriál)

ally mcbeal meets glee... cela jedna subjektivna hviezdicka za georga michaela =)

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

skutocne strasidelna atmosfera, ale pre deti az prilis strasidelna a obavam sa, ze sa z toho neda vytlct ziadne zrozumitelne posolstvo okrem toho, ze mate byt spokojni s tym co mate, aj ked su vasi rodicia nudni a nikdy na vas nemaju cas, lebo su aj taki rodicia, ktori sa vas snazia zabit