Operace Slon (1995)

Příjemně koukatelná rodinná komedie. Glover je sympaťák a Liotta atypicky tentokrát docela taky.

Pod kontrolou (2004)

Je to už roky co jsem se díval, takže hodnotím jen podle matných vzpomínek, ale vím že mě tehdy snímek dost vzal. Navíc Liotta je prostě můj oblíbenej hnusák.

Identita (2003)

Před šesti lety jsem tomu dal 5* a pořád si za svým hodnocením stojím. Solidně budovaná atmosféra a šokující konec, který se mi nesmazatelně vryl do paměti. Navíc můžu Cusacka, zbožňuju hnusáka Liottu, na Amandu Peet se skvěle kouká a zpětně mě těší role pro Johna C. McGinleyho aka Dr. Coxe. Můžu jedině doporučit.

V peřině (2011)

Nikdy znova. NIKDY. Viděl jsem to u přítelkyně, když to sledovala její malá sestra. Jednu hvězdičku za to, že jsem se občas musel smát, jak trapný to bylo.

Never Ever Open It (2011)

Vylekalo mě to snad stejně, jako pán co na konci zemře. Krásně umí Damian odvést pozornost... Brrrr.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Jsem opravdu rád, že už nemám na srdci šelest, jako "zamlada". Asi by mě tu na konci m*dlo!

Hungry Hickory (2010)

Joo, klidně to přiznám, smějte se mi jak chcete, ale při prvním zjevení "bubáka" jsem zase málem sletěl z postele. Dneska budu před spaním civět hodiny na dveře.

The Candidate (2010)

Bombastickej nápad, konec šel možná vyřešit o něco málo líp, ale udrželo si mě to celou dobu. Stojí za zhlédnutí.