Skazhene vesillya 3 (2021)

Třetí díl "troškovské komedie po ukrajinsku" ždímá téma do mrtě, skutečně povedených vtipů je hodně málo a product placement bije do očí. Snad tvůrci nevytáhnou další dítě. Edit: vytáhli nového souseda

Vážení přátelé, ano (1989)

O něco slabší než knížka, ale i tak vynikající. Co se blížím věku hlavního hrdiny, tak to je čím dál lepší.

Huculka Kseňja (2019)

Ukrajinský muzikál odehrávající se mezi Huculy v předválečných Karpatech. Natočeno poněkud postmoderně na motivy oblíbené operety za účasti mnoha relativně slavných ukrajinských hudebnic a hudebníků.

Vysoká modrá zeď (1973)

"A 50 g vodky záloha pro nečekaný přípitek." je super hláška. Ovšem pro sledování filmu té vodky potřebujete víc. Dějově to je naprosto chaotické a celé to na mě působilo jako sestřih náhodných scén z nějakého normalizačního TV seriálu. Hloupé, ale ne tak moc, aby to bylo vtipné.

LOVEní (2019)

"Táhni do Hradce" nejlepší vtip filmu odehrávajícího se v Pardubicích. To asi hovoří za vše.

Mizerové II (2003)

Shlédnuto znovu. Viděno opakovaně na DVD, nyní na streamu. Snižuju hodnocení, je to sice pořád nabité efekty, ale vkus už mám jinde.

Jednotky vesmírného nasazení (2020) (seriál)

Bavil jsem se. Ale jak tu ostatní zmiňují to nekonzistenci, tak to bych podepsal. Na konci jsem měl pocit, jako by v sérii chyběl jeden či dva díly, protože některé dějové skoky nedávaly smysl.

Casino Royale (2006)

Viděno znovu v rámci HBOgo Bondovského maratonu a musím zpětně docenit, jak je to povedené. A hraní si s bondovským očekáváními je luxusní.

Cobra Kai - Série 3 (2021) (série)

Super nápad s Japonskem a samozřejmě luxusní milfka Elisabeth Shue. Ale celé se mi to zdálo tak nějak umělé. Závěrečná bitka úplně zbytečná.