Stíhači Red Tails (2012)

Všechna klišé a patos amerického válečného filmu na které si jen lze vzpomenout. Ale letecké souboje, byť CGI, dost dobré. A Karlštejn!!!

Iron Sky (2012)

To byla jízda. Já jsem se bavil, slečna to ještě asi hodinu po skončení nějak nemohla rozdýchat.

Madagaskar 3 (2012)

Snad poprvé, co jsem v kině přemýšlel, že by bylo možná lepší jít na 3D verzi. Pak mě ještě napadlo, že bych si mohl před tím dát trávové koláčky, ale kdo ví, jak by to pak dopadlo.

My Magic (2008)

Melancholické drama z prostředí tamilské minority v Singapuru. Alkoholik a bývalý kouzelník se pokouší najít cestu ke svému synovi. Bohužel, i přes poměrně slibný začátek začne být film velmi předvídatelný a praktický žádné klišé nezůstane opomenuto. Film tak zachraňují jen výborná "magická" čísla a našlapaná tamilská hudba.

Spadla z nebe (1978) (seriál)

No hrůza. Ani nostalgie to nezachrání.

Čivava z Beverly Hills 2 (2011) odpad!

Filmové peklo. Hřeby v očích, uších a dalších otvorech. Kdybych těch 80 minut mlátil hlavou do zdi, byl by to smysluplněji strávený čas.

Scorpion Thunderbolt (1988)

Bizarní záležitost v tradičním mash-up pojetí Geroge Ho - tedy vzniklá sestřihem několika nedokončených filmů doplněných dotáčkami. Zmatený příběh o pátrání po vrahovi, kterým je dívka ovládaná jakýmsi šamanem a měnící se proto v hadí monstrum, kterou může zastavit pouze hlavní hrdina pomocí magického prstenu. Do toho naprosto surreálné erotické scény a děsivě nadabovaní čínští policisté a jakási čarodějka, která se snaží hlavního hrdinu zabít. Ano, vůbec jsem nechápal, co se tam děje.

Asfour Stah (1990)

Zajímavý retropohled na strasti dospívání v lidové čtvrti malého tuniského města na konci 70.let. Na arabský film nezvykle vysoké množství nahoty, otevřenost v nastolování některých témat i poměrně slušné technické provedení, na druhou stranu velmi slabé herecké výkony a slabší scénář. Přesto doporučuji.

Přátelé (1994) (seriál)

Nejlepší sitkom.