• Krátkometrážní

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

1 Soukup = jednotka trapnosti a neskutečných hovadin

Legenda o Zu (2001)

Viděl jsem to před lety a nijak mě to neoslovilo. Zajímavé reálie, ale to, že jsem film ani nedokoukal, myslím o něčem taky svědčí.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Opravdu jedinečný seriál. Na něm jsem prakticky vyrostl. Nedávno jsem na youtube narazil na díl s ošklivým "emo" kačátkem a z jednoho dílu se vyklubala téměř hodina koukání na tenhle nezapomenutelný skvost. Jen mi často bylo líto Toma, vždycky jsem mu fandil a vždycky mu ten Jerry nějak proklouzl. Některé seriály prostě nestárnou a dá se na ně dívat stále dokola.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Můj oblíbený Robin Hood. Kevin Costner se na roli vážně skvěle hodí. Z lady Mariany čiší svěží půvab a mnich je neuvěřitelný hlásič. Jen jsem čekal, že úvodní melodie zazní ve filmu dřív, než v závěrečných titulcích. To je trochu málo, ale i přesto je to jen maličká muška na kráse.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Duch knížky je převeden na filmové plátno. Vlastně všechno, co jsem od knížky čekal se ve filmu objevilo a dokonce i pár věcí, co jsem si ani představit nedokázal (viz budování Země II). Z Marvina jde krásná deprese, Zafod Bíblbrox je totálně pošahanej magor a Arthur Dent - poslední pozemšťan promenádující se ve vesmíru jen v županu s ručníkem v ruce. Paráda!

Parfém: Příběh vraha (2006)

Nevím, co si o tom celém mám myslet. Do poslední chvíle to byl film na hranici 4/5, ale posledních patnáct minut mě totálně odrovnalo. Větší hromrd nenajdete ani v tom nejzvrácenějším péčku!! Škoda času.

1984 (1984)

Tíživá atmosféra dýchá vlastně z každého filmového políčka. Být sledován, odposloucháván, nahráván a kontrolován.. Brr!! Knížka mi možná přišla maličko lepší, ale film je natočen bezvadně. Jen nechápu, jak to mohl Orwell vědět tak dlouho dopředu. Vždyť všechno, co sepsal se pak skutečně stalo!!

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

O hodně lepší než ta hovadina, kterou dávali u konkurence. S moderátory se člověk nenudil, porotci také neměli chybu.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Doporučuju vyhodit TV z okna a koupit kamna. Tam dávají stokrát lepší pořady, které i zahřejí!

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Bože ten Genzer - to je takovej ***!! Jak to asi může dopadnout, když se moderátor prochláme polovinou svého pořadu nad fórkama, který vymyslí on sám a jeho tzv. "spolumoderátor" Suchánek?