Americká žena (2018)

Smysl filmu?? Já teda vůbec nevím, co si z tohoto snímku mám vzít. Ženská, která jebe kde s kým, se nemůže divit, že kde kdo vyjebe s ní. Jediné pozitivum je Sienna Miller, která snímek drží v koukatelných mezích. S rolí sexy babky si poradila na výbornou a navíc popřela pro mě doposud veškeré známé zákony spojené s gerontofilií - 40%.

Zbouchnutá (2007)

Pohodová a inteligentní komedie, která baví hlavně svojí podobností s reálným životem. Navíc obsazení hlavních aktérů je zvoleno skvěle, takže není co řešit. Dávám čtverec a doporučuji - 75%.

Chaos (2005)

Po herecké stránce opravdu děs a hrůza, ale jinak to byla solidně brutální úchylárna s perfektním závěrem. Pokud si chcete okořenit romantický večer, pozvěte si domů Chaose a rozhodně se nudit nebudete - trojec a doporučuji všem co rádi rape and revenge chuťovky.

Nebezpečná touha (2012) (TV film)

Lehce podprůměrný thriller, který nenadchne, ale ani neurazí. Hlavní herečka libová dupa - 40%.

Povinnost a čest (2012)

Nejsem zrovna fanouškem toho srdceryvného amerického patriotismu, ale musím uznat, že tady byl držen ve snesitelných mezích. Navíc snímek více připomínal dokument o Navy SEALs, než-li akční film, za což jsem moc rád a z těch first person záběrů jsem byl opravdu nadšený - takže hattrick a slušných 60%.

Všechno musí pryč (2010)

Ačkoliv mám Ferrella jako herce rád, tento snímek mi nesednul. Humor nulový a jediná opravdu dramatická věc na tomto filmu je hledání piva - i já jsem se zapotil...

Na prahu války (2019)

V žádném případě nezlehčuji a ani nezesměšňuji morální poselství tohoto snímku... Po filmařské stránce je to zvládnuté na výbornou a samotné téma by bylo silné i kdyby se jednalo o smyšlenou zápletku. Problém ovšem vidím v délce, přičemž hodinu a půl se tam nic neděje a další hodinu a půl se tam děje nic - být stopáž poloviční, vypadal by film jako celek svižněji a já bych hodnotil určitě i výše. Takhle tomu mrsknu alespoň utrápené a opravdu nudné dvě hvězdy.

Pidilidi (1997)

Promítat tento film v prostorách zaplněných jedinci se zpomalenými, zakrnělými, zaostalými nebo jinak opožděnými myšlenkovými procesy, troufám si říct, že bude ohodnocen bouřlivým jekotem a potleskem ve stoje. Bohužel pro konzumního a jinak nevýrazného diváka jako jsem já, se jedná o naprosto nudnou a nezáživnou kokotinu - 10%.

Too Hot to Handle (2020) (pořad) odpad!

Totální lobotomie... Na úžasném místě se sešel výkvět inteligenčního dna a já bych uvítal, kdyby jim byl udělen doživotní zákaz píchání - prosím nemnožte se!!!