V síti (2020)

Solidní přehlídka úchylných jitrnic...

Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina (2020) (seriál)

Přeživší?? To jako vážně?? Mě těch čubek není ani trochu líto... Takové kydy, že prej nevěděly co tam jdou dělat a pak za ním lezly opakovaně několik let?? Ano, Epstein měl asi trochu vytříbený vkus pro slečinky, ale na dokument to teda není - navíc to šlo zbouchnout ve dvou dílech... Naprosto zbytečný počin, který se snaží působit strašně amorálně, ale ve výsledku vyvolává naprosto opačné emoce. Dávám hvězdu za odvahu pipin sdělit celému světu, že svou vagínu prodávaly za 200 babek.

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

Zde bohužel nesdílím většinové nadšení... Celé to je na můj vkus vleklé, místy nudné a zbytečně překombinované. Ono taky čekat senzaci od sídla, kde se sejde kuchtík nekrofil, dvě lesby, ustavičně zmatená saracénka a dva parchanti, může jen opravdu silně věřící člověk. The Haunting je dalším duchařským filmem jež potvrzuje pravidlo: chceš-li s duchem býti, musíš pičou býti... Dvě hvězdice za tu rajdu v bílém a za její zálibu v asfyxii, jinak seriál nestojí za řeč - 35%.

Hon na Hitlera (2015) (seriál)

Solidně natočený dokumentární seriál, který si určitě najde mnoho fanoušků z řad konspiračních teoretiků. Je to svižné a koukatelné - 55%.

K jezeru (2019) (seriál)

Tak po dvou sračkoidních filmech v řadě jsem si řekl, že si zkusím opravit chuť seriálem. Volba padla na Эпидемия a lépe jsem vybrat nemohl. Opravdu oddechové ruské postapokalyptické drama, u kterého se určitě nebudete nudit - každý díl má slušné tempo, herečky mají pěkné měchy, jejichž tvary dovádí k dokonalosti všudypřítomná zima a navíc je téma pandemie vskutku aktuální. Takže s chutí do toho a já se těším na druhou řadu - 80%.

Jeho dům (2020)

Nevím co je na tomto filmu více hororové - jestli ten ufňukaný saracénský párek negramotů nebo to, jak pod záminkou civilizací 21. století podložené křovácké kletby zdemolují přidělený dům. Aneb klasická ukázka toho, jak se nakládá s mnohdy těžce vydřenými penězi zástupce novodobé menšiny, tedy s běžným a slušně žijícím daňovým poplatníkem. Doporučuji jen sluníčkářům, kteří z toho zřejmě jako jediní budou mít erotické sny - 10% a hvězdu za nářadí, které se ve filmu objevilo.

Nebojte se tmy (2010)

Naprosto nudný a infantilní kousek, který navíc postrádá byť jen náznak hororové atmosféry a hřebíkem do rakve je obsazení hlavní dětské role - Don’t Be Afraid of the Dark mi prostě a jednoduše nesednul a po hodině jsem ho vypnul.

Millerova křižovatka (1990)

Rozhodně nechci filmu ubírat na kvalitě, ale nemůžu si pomoc - bylo to zdlouhavé jak mykóza na noze. Slabší trojec a 55%.

Životy těch druhých (2006)

Po technické stránce skvěle zvládnuté drama. Hvězda dolů za tu pohádku, že se ve Stasi kromě bezpáteřních hovad najde i někdo, jež svým morálním jednáním vychází z autonomie svědomí a svobody. Jinak špičkový film a doporučuji - 85%.

Izolace (2006)

No ještě štěstí, že mají v Maďarsku šlapky, protože jinak by tento firemní výlet skončil úplným fiaskem. Takhle je to alespoň lehce podprůměrný pokus o hororovou komedii, která ale vzhledem ke špatně zvolenému a bohužel ještě hůře načasovanému humoru působí spíše jako tragédie. Za ty dvě něvěstky tomu mrsknu dvě hvězdice, jinak nuda - 30%.