Šibenice (2015)

Tuctový horor, který nepřekvapí, ale ani neurazí. Kdo má rád filmy ve stylu Blair Witch, tak je Šibenice dobrá volba a vzhledem k délce snímku (cca 80 minut) je to docela příjemně strávený čas - herecké obsazení ucházející, atmosféra taky celkem šlape, závěr byl zvládnutý na jedničku, ale za celou dobu tam nebylo nic, z čeho bych si vyloženě cvrnknul do gatí - 40%.

Slender Man (2018)

Hodně nepovedená zývačka. Čumět na čtyři nesympatické pipiny pobíhající po lese je stejně záživné asi jako koukat na porno s kentaurama... Slender Man je pro mě obrovské zklamání a to i přes to, že jsem od něj moc nečekal - 10%.

Bloodshot (2020)

Opravdu bych chtěl být v kůži Vina Diesela, když ráno kouká do skříně a vybírá si, v čem asi vyrazí dnes ven: „Hmm, vemu si bílé tílko, nebo toto bílé triko bez rukávů??" Diesel je prostě klasický příklad bezemočního drsoňe, který řeší vše pěkně po staru pěstí a obsadit ho do hlavní role v tomto akčňáku byl výborný tah. Film má navíc slušné tempo, scéna v tunelu byla famózní a celkově bych vyzdvihnul hlavně vizuální stránku snímku - a to nejen tehdy, kdy byla v záběru moje oblíbená Eiza González. Bloodshot je tedy lehce nadprůměrná řežba, která neurazí - 60%.

Sněženka a Růženka (2012) (TV film) odpad!

Hrozný shit. Němci a pohádky? Prostě to nejde dohromady - nesympatičtí herci, hrozné kostými, dementní humor, dialogy jak v detenčním ústavu... Trpěl jsem jako heterosexuál v gay pornu...

Dědictví kostí (2019)

Pohodová žánrovka, která po celou dobu stupňuje napětí a neustále přikrmuje zdravou zvědavost - takhle nějak si představuji odpočinkové krimi. Ve finále mě mrzí jedna věc - že se jedná o druhý díl trilogie jsem zjistil až po skončení filmu, takže mám co dohánět a srovnání s prvním dílem je tedy z mé strany zbytečné. Dědictví kostí si vysloužilo nadprůměrných 60% a po shlédnutí prvního dílu možná své hodnocení ještě trochu pozměním.

Nebezpečné lži (2020)

Pravděpodobnost této zápletky je opravdu mizivá, ale budiž, to bych ještě zkousnul. Nezkousnu ovšem žánrové zařazení filmu, protože se v žádném případě nejedná o horor a thriller to připomíná jen vzdáleně. Navíc zprvu sympatické postavy se začnou chovat úplně debilně, až si říkám, kde je vlastně práh manželské tolerance - zřejmě by přesně mířený kopanec do manželovi prdele byl brán jako rasismus. Záporák byl fajn a dům opravdu pěkný, takže dávám dvě hvězdy a více se k tomuto snímku vracet určitě nebudu - 35%.

Hnüs (2019)

Mäsäkr - 100%

Barva peněz (1986)

Zajímavé a hlavně neokoukané sportovní drama.