Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Nádherná podívaná, film i pobavil. Zápletka byla úžasná a Leonardo DiCaprio s Tomem Hanksem tomu dali to pravé ořechové.

Inferno (2016)

Vypadá to, že stejně jako v minulých dvou dílech, i tady jsem se zamilovala do Roberta Langdona. Sice je to pojaté trochu jinak, spíše z té novodobé stránky. I tak to není nejhorší.

Interstellar (2014)

Nic moc. Sci-fi jsem nikdy nějak nemusela, ale co je moc, to je moc.

Jan Palach (2018)

Velmi povedené masky a kostýmy ve filmu. Poslední scéna upálení byla povedená a dost propracovaná.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Po zhlédnutí ukázky jsem se cítila jakýsi pocit úžasu a na film se musela podívat. Tenhle názor jsem ale hodně rychle změnila. Film mi přišel dosti nudný, za obrazovkou jsem téměř usínala s pocitem, že v celém 105minutovém filmu zazněli jen tři věty. Občas mezi těmito nudnými scénkami zaznělo i pár slov, které byli citované z wikipedie. Nebo tak aspoň působila.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Jako malá jsem tuto pohádku milovala. Později jsme si ji pouštěli na základní škole o ruský jazyk. Frázi Ну, погоди! Asi nikdy nezapomenu.

Joe kontra sopka (1990)

Sice to není žádná sláva, ale k zahození také ne. Ze začátku mě dost i bavil, ale konec mi přijde..eh..jak to popsat?

Jurský svět (2015)

K tomuto můžu napsat jen jedno: Jurský park byl lepší! Mnohem lepší!

Kapitán Phillips (2013)

Film nám pustila učitelka ve škole. Tenkrát jsem nevěděla, že něco takového existuje, neviděla jsem žádnou ukázku a neměla sebemenší ponětí o čem je a jak skončí. Díky tomu pro mě byl film ještě větším dramatem a já nervózně seděla v lavici a nevěřila, že je podle skutečné události. A musím říct, že tento film je důvod, proč jsem tady. Tento film je důvod, proč jsem si oblíbila Toma Hankse a proč tak moc miluju filmy. Děkuju!