Michael Jackson Live (2001) (koncert)

Doufám, že jsi tam na hoře štastný. My na tebe a na to, co jsi krásného udělal všechno pro tenhle svět, nikdy nezapomeneme. Nikdy ! Mír s tebou, Mikeu . . .

Slepičí úlet (2000)

Z toho by se jeden posral .... dokonalý to film . . .

Temný rytíř (2008)

::::::::::::::::::::::::::::::::::: Tu bublinu, která je kolem filmu vůbec nechápu. Film je jako dobře natočený, ale celkově nic extra. Nějak mne to nezaujalo, stejně jako Milionář z chatrče. Na to, kolik bylo kolem těchto filmů slávy, nic moc. Snad jednou tento film dokáži ocenit ..... :::::::::::::::::::::::::::::::::::

Tuxedo (2002)

:::::::::::::::::::::::::::: Jeden z nejlepších Chanových filmů se sexy Jennifer Love Hewitt !! :::::::::::::::::::::::::::

MacGyver (1985) (seriál)

:::::::::::::::::::: Jako malý jsem na to vždycky čuměl jak z jara. Mohli by to zase opakovat ! ,-) Symbol mého dětství ! :::::::::::::::::

Duch (1990)

::::::::::::::::::::: Ach ! Nádherný film ! Jak já na konci vždycky brečím ! Demi Moore je nádherná a Patrick Swazye to zahrál na výbornou ! I po letech má tento film veliké kouzlo a v mém srdci bude mít místečko už navždy ! ::::::::::::::::::::

Slunce, seno, erotika (1991)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Nejlepší díl !!!! Česká klasika ! Krátce po revoluci ! Lidi dejte tomu lepší hodnocení ! Není to sice žádné geniální dílo, ale krásně to ukazuje tu dobu ........... ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Go (1999)

Pupl Fiction pro teenagery. Mám ten film celkem hodně rád ! Nejlepší je jednoznačně "výlet" ve Vegas ....