3-iron (2004)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Moc nádherný snímek, můj první od Kim Ki-duka a vůbec asijský film, ale asi se o jeho filmy a vůbec ty asijské začnu zajímat víc. Tenhle film mne moc zaujal a to nemluvím o komentáři režiséra na dvd, který si mi až tak líbil, že jsem si ho musel číst po celou dobu filmu. Prostě nádherný film. Nemám slov. Zavěrečná scéna je přímo fascinující. Filmová báseň. Krása !! :-) ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

40 let panic (2005)

Mě je 20 a jsem pořád ještě panic, mám se začít bát? ,-)

5 proti 5 (2007) (pořad)

::::::::::::::::::::::::: Za Novotného to byly 4 hvězdy, ale (P)Lesák se tam nehodí a není moc dobrý mederátor, takže teď za tři . . . :::::::::::::::::::::

50x a stále poprvé (2004)

Dva mojí oblíbení herci v jedné z mé nejoblíbenější komedie. Mohu nedát 5 * ?

60 sekund (2000)

Nejlepší film s Cagem !!!!

7 vteřin (2005)

:::::::::::::::::::::::::::::::: Před nějakým tým rokem jsem to viděl na (pře)páleném dvd, které mám ještě i doma. Vůbec jsem to nepochopil, vůbec mne to nebavilo a za tu dobu, co to mám doma jsem se na to ani jednou nepodíval a úplně jsem na ten film a dvd zapoměl. Je mi záhadou, jak jsem se vůbec dostal ke psaní tohodletoho komentu. Průměrné béčko. ::::::::::::::::::::::::::::::::

8 MM (1999)

Asi jsem od toho čekal více nebo co. Prostě průměrná kriminálka. Nebylo to špatné, ale nechápu ten šíleně velký humbuk kolem filmu .......

9 (2005)

Vynikající krátkomentražňák. Tou atmosférou mi to strašně připománalo Terminátora. Hudba k tomu taky skvěle sedla.