Million Dollar Baby (2004)

Velmi dobrý herecký výkon Hilary Swank...Freeman také...velmi dobrá kamera a střih.  Leč toto téma není můj šálek kávy, tak mě Clint zatahl do děje ... sic pár věcí nebylo úplně reálně možné, ale přesto byla režije na jedničku...víc kvalitních snímků a bude to fajn...Clintne bravo.

Smrt talentovaného ševce (1982)

Myslim, ze tato detektivka je v pořádku.Ničím neoslní, ale rozhodne nezklame.Kodet sice neni super herec, ale  snaží se...narozdil od Rodena, ktery se snazi hrat az moc.Za mě 65% ...což je skoro v korelaci s ostatnim hodnocenim.Dobrý, dobrý pane Schmidte ;-)

Ex Machina (2014)

Velmi zdařilé dílo od Alexe G. ... oskar za efekty, které patří mezi nejlepší na světě... ale jooo.. 5 hvězdiček  Jinak řečeno: nápady se cení a tohle byl dobrý nápad. Bude Ex Machine 2 ??  žeby?;-) Ostatně, mrkněte na hodnocení ... to dokazuje kvalitu tohoto A+ filmového díla. dodatek: pochopitelně né každého to bude"šálek kávy" viz.Verbal, ale chápu i jeho...mám podobný problém s Pelíšky...kvalitu maj, ale rozhodne to není můj šálek kávy.Pro mě je to uřvanej film s nic moc herec.výkony a opakované vtipy o politice...prostě, každý nemůže mít stejný pohled jako ostatní.

Lana Del Rey - Born to Die (2011) (hudební videoklip)

Pro Pinokkio: hlas nemá jen nádhernej, hlas má nejlepší na světě...v současnosti neexistuje zpěvačka s tak kvalitnim přirozenym hlasem(umí zpívat i kvalitně falešně(viz song Modre džíny),...pokud nezamrzne a udělá něco dalšího a kvalitního, má na to stát se nejlepší zpěvačkou současnosti... pro Mi Nu Chai: ano, také si myslim, že si mohla odpustit ve scenách potetovaneho brkhuliče...ovšem já hodnotim zpěv a ten je na vrcholu....kvalitativně asi nemuže býti na tom špatně,když v roce 2016 se stala nejlepší alternativní umělkyní na světě, žeano :-)

Zkrat (2011)

Chybí jen krok a režije může natočit supermanku...realita pokulhává...herecké výkony nic moc..režije jakš takš...za mne 33.3% :-)  shrnu to...takové lepší béčko....takový večerníček pro poberťáky , ale i akční nadšence středního věku ;-)

Lana Del Rey - Blue Jeans (2012) (hudební videoklip)

Lana Del Rey má obrovský potenciál a zdá se, že nejede v kolejích komerčních holčicek a panenek jako Shakira a pod....Teno klip má obrovskou kvalitu a jak tu bylo zmineno...da se kazdy zaber zarámovat. Má to celé nápad a hlavně vysokou kvalitu. Tato paradoxne vylecena krasna zpevacka dokaze mnohem vice...možná pokud se nevykasle na sve fanynky, tak bude na špičce ...hlas a kvality na to má.

Po čem muži touží 2 (2022)

Občas se člověk pobaví, občas je to trapné, no 59% v korelaci s kvalitou díla...stručně jasně řečeno: jsou i horší díla hele :))

Lana Del Rey - Video Games (2012) (hudební videoklip)

asi nejlepsi zensky prirozeny hlas vubec...melodie patří mezi ty nejlepší...tahle melodie je hodna Oskara. Lana se vzchopila ze zavislosti na chlastu az tak, ze se zapsala nenavratně do hudebniho sveta a Q Adward ji songem Video game orazitkoval cenou v kategorii" Další velká věc" a naprosto zaslouženě.95% nekompromisně.Oněch 5% dolu kuli (obrazně řečeno) trochu vic té melancholie.

Dům na konci ulice (2012)

Dvě hvězdy za krasne hérečky...ovšem děj a spousty nesmyslů z toho udělalo béčkový film... Herecké výkony střed...hororovost průměr...ostatní odpad...50% je spis vyznamenáním pro béčkové dílo

K zemi hleď! (2021)

Hm...druhý film v pořadí po Pelíškách, který mě absolutně ničím nezaujal...realita 0.00nic, komediálnost 0.001 , herecké výkony všech zúčatněných 0.002... Pardon  ale za me trapná komedie o nesmyslech. 25% ...( smysl pro humr opravdu mám, ale nemám smysl pro trapnosti a nesmysl) omlouvám se...