Ruiny (2008)

Celkom podpriemerný rozbeh na štýl Pach krve, ale potom sa to trošku vylepšilo zaujímavou zápletkou. Bolo to síce na hrane reality, ale postavy dokázali triezvo premýšľať a nakoniec to malo pekný a zaujímavý záver, ku ktorému ešte mohli kľudne natočiť nejakých 10 minút.

Deset malých černoušků (1987)

Určite ide o vernejšiu verziu adaptácie ako z roku 1965, avšak pre mňa menej atraktívnu. Táto adaptácia nebola taká svižná a niektoré dialógové pasáže my prišli zbytočne naťahované.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Bohužiaľ, nič prevratné. Dej smeroval presne tam, kam mierili predchádzajúce filmy a ničím neprekvapil, nič neskúsil vylepšiť ani zmeniť. Síce chápem, že sa museli držať knižnej predlohy, ale ako záver ságy mi to príde nedostačujúce.

Neprůstřelný plán (2003)

Nič prevratné, skôr priemerné až podpriemerné. V žánri podobných krimi vlámačiek je to bieda a ako komédia to stojí za prd.

Norbit (2007)

Klasická černošská komédia, ktorá sa prehnane snaží byť vtipná a ako býva zvykom, nedarí sa jej to. Eddie si podobnými filmami dosť zničil kariéru a zjavne ho to ešte neprešlo.

Návrh (2009)

Aj keď Sandra pôsobila trošku staršie a asi to chcelo mladšiu herečku, výkonom určite nesklamala. Dejovo to bola priemerná romantická komédia, ktorá ani trošku nič nezmenila a nesnažila sa byť iná od podobných filmov, ktorých sú mraky. Učarilo mi ale krásne prostredie Aljašky, príjemná hudba a Betty White, ktorá dokázala pobaviť aj vo svojom pokročilom veku.

Mlha (2007)

Sklamanie na plnej čiare. Remake z roku 1980 sa nekonal, iba tento stupídny žvachoľ nezmyslov a fantasmagorií.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Škoda tohto filmu. Dejovo ma to nezaujalo a aj keď akcie bolo požehnane, tak ten koniec mi prišiel dosť prehnaný. Prešlo 6 rokov od predchádzajúceho filmu, ale teraz mi už príde, že McClane by už mal zostať v histórii.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Starý dobrý McClane ukázal, že aj po dvoch dekádach ma stále čo ponúknuť.