Já, Olga Hepnarová (2016)

Různí podivíni, jinak sexuálně orientovaní a standardní společnosti ,,nepřizpůsobivý" to neměli asi lehký nikdy a v době normalizace sedmdesátých let asi obzvlášť, leč její pomsta společnosti byla i tak nad rámec a neospraveditelná. Film velice zajímavě a neotřele zpracovaný, na české poměry nadstandard, ale stejně mě tam k celkové dokonalosti něco co neumím popsat chybělo.

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Dramaturg Primy bude buď v kómatu anebo v šaškecu, protože normální člověk by tohle nedovolil nikdy nechat vzniknout.

Kosmo (2016) (seriál)

Na českou produkci obstojné, ale bohužel, seriál se sestupnou tendencí, i když měl je pět dílů. Paradoxně mě více bavila rovina politická než kosmická, tu dle mého zabilo zbytečné dosazení slepičí miss, jelikož podbízivý humor tohoto zrna mě není moc blízký.

Masaryk (2016)

Pomalu vlekoucí se nezajímavá nuda. A jestli se ostatní recenzenti budou rozplývat nad výtečným Rodenem, já musím bohužel konstatovat, že v této roli mě neseděl a nepřesvědčil. Chápu, že prostředí politické diplomacie moc barvitě a zajímavě popsat nelze, ale dobrým dramatickým zpracováním se vždy rád nechám vtáhnout, zde jsem ale zůstal vně a zklamán.

Matky na tahu (2016)

Nejsem matka ani infantilní prosťáček a tak jsem se nebavil.

Ostravak Ostravski (2016)

Zase tak mizerný, jak lze usuzovat z hodnocení a komentářů to nebylo. Normální česká průměrná komedie. Momentálně lepší než Baník :-).

Pálava (2016) (TV film)

Jako pilotní díl celkem v pohodě. Byl by z toho asi sice průměrný, leč na českou produkci celkem koukatelný seriál.

Pasažéři (2016)

Teenegerská vesmírná romance. Vše ve filmu až moc neuvěřitelné.

Paterson (2016)

Zprvu líné, že by se to nudným zdáti mohlo, ale postupem času to jednoho vtáhne natolik, že na konci je vám už líto, že je to vážně konec a nezačne další patersonovský týden.

Pět mrtvých psů (2016) (seriál)

Chyběl tomu větší šmrnc, způsobený pravděpodobně velkou stopáží. Tři díly na tak jednoduchou a banální zápletku byli moc. Obsazení velmi kvalitní, ale jedna věc Hřebejkovi při natáčení unikla a to, že na Olomoucku se nemluví spisovnou pražštinou.