Proces (2013) (divadelní záznam)

U divadelních záznamů nelze hodnotit nic jiného než kvalitu divadelní hry, protože to vlastně ani film není stejně jako například záznamy z koncertů, no a tady nic jiného než 100% nepřipadá v úvahu, i když v divadle to mělo samozřejmě nesporně lepší atmosféru, tak díky bohu za něj, když že nám už toto skvostné divadlo zaniklo.

Přežijí jen milenci (2013)

Ovšem toto se vám velice povedlo pane Jarmushi!!! Sice v popisu filmu čtu drama a horor, ale já se královsky bavil, tj. smál, pro mě po většinu filmu výtečná, lehce dekadentní komedie a určitě jeden z nejlepších filmů poslední doby o upírech, kam se hrabou všechny Twilling ságy. Famózní hudba, základ celého úspěchu.

Příběh kmotra (2013)

Knihu jsem nečetl, ale film je to velmi průměrný a myslím, že to není tím, že by nebyl dobře natočený, ale že ta předloha byla slabá.

Revival (2013)

Bavil jsem se od začátku do konce, takže u mě naprostá spokojenost.

Rivalové (2013)

Dobře natočené sportovní drama ano, filmová událost roku jak je všude kolem prezentováno v žádném případě. Povrchní zápletku o naprosto odlišných charakterech a vzájemné řevnivosti dvou hlavních protagonistů většinou s usmířením či s happy endem, je k vidění v každém v filmu ze sportovního prostředí a scénář je stejný i tady. A jde-li ještě k tomu o film se všeobecně známým příběhem, kde vše musí dopadnout podle historicky známých faktů, kde vás nic nepřekvapí, tak je to ve finále i chvílemi nuda.

Rozkoš (2013)

Rádoby filmovým artem nafouknuté veliké nic.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Jestliže se musí v akčním filmu zachraňovat svět a syn před zlýma rusákama, tak alou s akčním hrdinou do důchodu.

Suterén (2013) (seriál)

O zábavných a bezstarostných pracovnících v suterénu už jeden geniální sitcom natočený je, bohužel tento to není ani omylem. Ano správná odpověď je IT CROWD. Toto je takové jako adidasky ze Sapy.

Světová válka Z (2013)

Dávám návrh na regulaci počtu zombie v jednom filmu. Tady mě přišlo, že 99% světové populace už jsou zombíci a podle výbavy Brada Pitta pro boj s nimi můžou přežít jen hokejisti.