Strážci Galaxie (2014) odpad!

Trapné, dětinské, ale především vážně hloupé. Je málo filmů, co nedokoukám do konce a toto byl jeden z nich. Brrr.

Strážci - Watchmen (2009)

Zbytečně moc komplikovaný a divně namíchaný. Proplítání několika generací superhrdinů s čímsi modrým svítícím supergéniálním cosi, co bydlí na Marsu a Země ho nezajímá a přesto ji má zachraňovat asi je určeno opravdu jen pro komiksový orthodox fans. I když se film snaží dle mého názoru podobat zpracováním co nejvíc kultovnímu Sin City, tak bohužel u mě neuspěl a nejspíš proto, že kromě Zeleného Raula a v dětství Čtyřlístku jsem nikdy žádný jiný komiks nečetl.

Sunshine (2007)

Danny Boyle by se neměl pouštět do technicky náročných projektů, které vyžadují nákladné kulisy anebo triky, masky apod. a měl by točit pouze v reálném čase ,,jako za mlada", protože tohle mě opět stejně jako ,,28 dní poté" moc nebavilo a vyznělo mě to velmi hloupě a nudně a nezajímavě. Raději bych od něj opět viděl filmy jako Trainspotting, Mělký hrob anebo Pláž.

Super 8 (2011)

Místo ,,Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller" bych napsal film pro děti a bylo by vše ok, takhle nuda tak trochu.

Suterén (2013) (seriál)

O zábavných a bezstarostných pracovnících v suterénu už jeden geniální sitcom natočený je, bohužel tento to není ani omylem. Ano správná odpověď je IT CROWD. Toto je takové jako adidasky ze Sapy.

Svatá čtveřice (2012)

Takže jednoduše: První hvězda dolů za Viewegha (nemám ho rád ani jeho podle mého trapnou a úlisnou tvorbu), druhá hvězda dolů Hřebejkovi za to, že něco takovýho vůbec natáčel a hlavně dost slabě (slabý scénář neomlouvá), třetí hvězda dolů za chybějící jakékoliv vyvrcholení filmu (konec trapně vyšumněl). Suma sumárum: Dvě hvězdy a bohužel nejslabší Hřebejkův film je na světe.

Světová invaze (2011)

Sejmi svého emzáka aneb počítačová hra převedená na plátno.

Světová válka Z (2013)

Dávám návrh na regulaci počtu zombie v jednom filmu. Tady mě přišlo, že 99% světové populace už jsou zombíci a podle výbavy Brada Pitta pro boj s nimi můžou přežít jen hokejisti.