Ester to rozčísne (2008)

Eeeeee... půlhodina stačila... ani Keisha to nezachránila... možná kdyby hrála hlavní roli... ale na tu protivnou přehrávající holčičku se fakt nedá dívat...

Příběh zrození (2006)

Sice nevěřím, že to bylo zrovna takhle, přesto je to nádherný film s úžasnou Keishou Castle-Hughes v hlavní roli.

Earth (2007) (TV film)

Skutečnost, že se země otepluje, je dobře známá. Že se tak děje především kvůli lidské činnosti, to už tak průkazné není (takže bych to v tomhle filmu nemusel poslouchat v každé druhé větě). A ještě méně průkazné je to, že život na naší planetě vznikl náhodou. Na můj vkus až zbytečně mnoho jednostranně použitých slov. Ale jinak úžasné záběry, to se musí nechat.

Všeuměl (2000) (seriál)

Pravděpodobně nejúchylnější seriál pod sluncem. A v hlavní roli Bruce. Co víc si přát? Snad jenom titulky.

Bitch Slap (2009)

Přestože se zde najde několik celkem vtipných momentů, těch trapných je víc. Na můj vkus se tento film tváří až moc vážně a až moc připomíná porno. Ale ani to moc nebolelo. Hvězdička navíc za Renču, Lucy, Kevina a Michaela.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Emo gay porno pro děti? Ale kdeže. Emo snad, gay vůbec ne a porno kvůli nějaké té odhalené (mužské) hrudi? Stalo se bohužel zvykem otírat se o Twilight ságu ubrouskem potřísněným od onanie nad bezduchými a studenými blockbustery typu Dark Knight nebo Transformers. Twilight a New Moon (a předpokládám, že i další pokračování) samozřejmě není jednoduché objektivně hodnotit a asi se to ani nedá. Pro někoho srdcovka, pro někoho odpad, nic mezi tím neexistuje. Láska a nenávist. A že mezi nimi někdy bývá sakra tenká linie. Já se přikláním k lásce.

Rinda Rinda Rinda! (2005)

Krásný příklad toho, že k příjemnému filmu hřejícímu na duši stačí velmi, velmi málo. Pokud se tedy dělá srdcem. A pokud jsou v něm roztomilé japonské školačky. A jedna korejská. A chytlavá muzika. Po čtvrthodině zmateného děje (jak je u japonců zvykem) jsem celkem nevěřil, že by se tento fim mohl v mé videotéce zařadit po bok Swing Girls a Nany, ale nakonec se mu to podařilo. I když je mi celkem záhadou jak, vzhledem k téměř nulovému ději a minutu dlouhých záběrů na to, jak si basistka čistí uši. Ale někdy stačí opravdu velmi, velmi málo.. ^_^

Dobrý ročník (2006)

No nevím.... na mě příliš předvídatelné, příliš mainstreamové... a lehce nudné.... zkouknout se to dalo, ale byl jsem rád, že už je konec. Jo a občas i mírně vtipné...

Pancéřová holka (1995)

LOL. Ono je lehký tenhle film odsoudit, ale ten komiks je natolik úchylnej, že to snad ani líp zfilmovat nešlo. Rozhodně koukatelnější záležitost než Hellboy nebo Constantine a podobný strašný komiksový "adaptace".