What Keeps You Alive (2018)

Podprůměrný příběh okořeněný tím že hlavní pár jsou dvě lesbičky ale to okořenění není vůbec dobré... Zkuste dát kameru a podobný scénář pár dětem ze základní školy a vyjde to nastejno.

Venom (2018)

Snad nejsem jediná která šla do kina s úplně jiným očekáváním. Ale to co se dělo na plátně nebylo tak příšerné. Sice ano asi prvních dvacet minut mi nuda v mé hlavě našeptávala abych z kina odešla. Pak se ale něco změnilo a vše co se na plátně hnulo jsem pozorně pozorovala. Do kina jsem šla s vědomím že se mi to možná bude líbit a nebo to dopadne jako Amazing Spiderman - úžasný trailer ale hodně špatný film. Nemůžu říct že se mi film nelíbil ale pořád je tu mnoho věcí které mi Venom nedal a já je s napětím očekávala až do konce samotného filmu a ony se neobjevily. Nejsem fanda těch extrémních krváků ale myslím si že tady pár desítek hektolitrů umělé krve by se hodilo. Taky to není tolik temné a ,,pro děti do 12 let nepřístupné" jak by se mi líbilo. Navíc jsem čekala že se toho dozvíme o mnoho více o symbiontech a myšlení samotného Venoma. I tak ale nemůžu dát filmu horší hodnocení než čtyři hvězdičky.

Sociální síť (2010)

Zajímavý film založený na pravdivém příběhu až tak moc že mnoho věcí ve filmu je vymyšlená. Pěkný film o asociálním člověku který založí jednu z největších sociálních sítí a který navíc díky ní začne šikanovat svojí bývalou přítelkyni.

Mladí a hladoví (2014) (seriál)

Toto je jen další nudný a tuctový seriál o vztazích a jejich řešení. Taky většina vtipů není ani trošku vtipná ale spíše trapná

Krejzovi - Narozeninová překvápka (2018) (epizoda) odpad!

Bohužel jsme jedna z obětí která viděla jeden díl této mýdlové opery. Seriál je naplněný rádoby slavnými herci které uznávají už jen lidi starší 60 let a lidi kteří sledují Ulici a podobné vyplachovače mozků. Seriál (tedy přesně ten jeden díl který jsem bohužel viděla) je jedna z nejhorších věcí v životě na které jsem mohla narazit. V seriálu je snad všechno špatně. V Krejzových můžete taky najít jeden z těch nejhorších a nejtrapnějších zobrazení gayů až po nepřirozené a abnormálně otřesné výkony našich milovaných a skoro už zapomenutých herců, scénáristů a režie. Po hodinovém zírání na televizi bez jednoho mrknutí jsem nevěřila svým očím a půl hodiny jsem si byla naprosto jistá že jsem se ocitla ve filmovém pekle za moje filmové hříchy které jsem se za svůj krátký život udělala.Čekala jsem ledacos ale toto mi pohnulo nejenom se žlučí ale i s žaludkem a psychikou. Doufám že mi můj psychiatr vystaví fakturu za moje léčení z traumatu z tohoto zážitku a televize Prima mi odškodní moji zničenou mysl a chuť k životu.

Sestra (2018)

Sestra (The Nun) je takový slabý odvárek V zajetí démonů ale mnohokrát lepší než Annabelle 1 a 2. Stále se mi ale zdá že se Corin Hardy snaží vyždímat co nejvíce z dobře načatého hororu ale upřímně to "ždímání" se mu vůbec nedaří. Pořád doufá v to že jump scary, hlasitá a dramatická hudba budou divákům stačit. Střídání obyčejného příběhu a jump scarů s únavnou hudbou vás hodně rychle omrzí. I tak je ale The Nun takový středně obyčejný horor který si ale už nikdy nepustíte znovu a nikomu ho nedoručíte.

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Toto je opravdu jeden z hororů který vyděsí člověka který horor ještě neviděl a nebo 13-cti leté děti. Na začátku filmu si klidně můžete sázet s ostatními lidmi v sále kdo zemře a kdo nějakým divným způsobem přežije a třeba na tom i můžete vydělat protože v půli filmu vám už bude jasné kdo bude ječet na konci filmu že přežil a kdo zařve kvůli své blbosti. Celou tu dobu co film běžel na plátně jsem odpočítávala vteřiny do konce rádoby hororu. I sebe horší a nebo málo děsivý horor ( jako jsou například první To a nebo Zhasni a zemřeš ) mi do žil vpravil více adrenalinu a acetylcholinu než Hell Fest. Herecké výkony a základ příběhu nejsou tak otřesné a možná proto Hell Festu nemůžu dát horší hodnocení než dvě hvězdičky...

Purpurový vrch (2015)

Na to že Purpurový vrch je z roku 2015 má velmi špatné vizuální efekty. Nejsou ani trošku uvěřitelné a pro mě upřímně i nesledovatelné. Herecké výkony, samotní herci a nebo příběh mi nepřipadali tak nesnesitelné ba naopak. Purpurový vrch je gotický horor tudíž v něm musí být i vpletena milostná zápletka která mě ani moc nezaujala a nebavila mě. Taky když zemřeli důležitější postavy nebylo mi ani trošku líto a bylo mi to upřímně jedno. Což pro moji osobu značí že film není moc dobrý. Film je celkem průměrný ale litovala jsem že jsem za lístky do kina na tento film zaplatila.

Tři bratři (2014)

Nebudu začínat hned tím negativním je to přeci pohádka pro děti a tak začnu tím co se tvůrcům podařilo. Mezi ty věci které se tvůrců povedly jsou například krásné výběry lokací, zajímavé záběry přírody, celkem dobré kostýmy... A to je vlastně vše co bych já mohla pochválit na filmu. Ve filmu jsou nastrčení rádoby slavní herci a zpěváci které mají nalákat rodinky které poslouchají rádio Blaník a sledují nudné české seriály. Písničky jsou nechutně vlezlé což bychom měli očekávat je to přeci pohádka pro děti vytvořena českými tvůrci ale tyto písničky se mi zdají že jsou abnormálně otřesné. Samotné příběhy všech tří bratří jsou ukázkou toho jak jde jednoduše zkazit obyčejné klasické pohádky. První příběh prvního bratra kde se objevuje Růženka není až tak zkažená. To ale že zlá čarodějnice políbí Růženku poté co se píchne do prstu se mi zdá velmi divné. Druhý příběh o druhém z bratří je úžasná ukázka toho že je jednoduché strčit pedofila, zoofilii, vlka zkříženého s buvolem osahávajícího Karkulku v lese a holčičku která nepozná smrk. Největší haluz celého filmu je třetí bratr a naštěstí poslední příběh. Zde se objevuje nejvíc vlezlých písniček a největší trhlina filmu. Pepa se před Maruškou neukáže v tom nejjasnějším světle a k tomu si sama musí všechny problémy vyřešit sama. Přestože Pepu Máňa potkala jen jednou v životě s radostí si ho vezme za muže. Toto se objevuje snad ve více pohádkách takže se to jako chyba nedá brát

Vražda v Orient expresu (2017)

Prvních deset minut filmu jsem nečekala nic úžasného a spíše jsem se snažila najít věci které se mi na filmu nelíbí. Zhruba po těch deseti minutách mě film začínal opravdu zajímat. Celou tu dubu mě film nenechal nemyslet na to kdo je vrah a proč zabil tak obyčejného a jednoduchého zločince. Vybrání herců, pomalý tok rozuzlení a charaktery postav byly dost zajímavé a příjemné. Toto je opravdu jedna z mála detektivek která se mi tolik líbila snad ve všech ohledech. Samozřejmě tu bylo pár pasáží kdy mě film nudil ale těch bylo opravdu málo. Navíc konec a tedy vyřešení případu bylo více originální, zajímavější a zamotanější než jsem kdy čekala