• Romantický

Imaginární lásky (2010)

Druhý den po prvním shlédnutí mi to nedá a potřebuju se na to podívat znova. Potom se rozhodnu, že musím zvýšit hodnocení ze čtyř hvězd na pět, abych vzápětí zjistila, že jsem i napoprvé dala oněch pět:) Kašlu na to, jestli je to trochu kýč nebo póza, pro mě je to jako koukat se do vlastní hlavy, bang bang.

Sicko (2007)

Už dlouho mě nic tak neiritovalo jako tento snímek, takže díky pane Moore, ale never moore!

Machete (2010)

Danny Trejo je klasik :) Film je absurdní až šílenej, přesně jak to mám ráda. Nejen spousta krve a nevyčerpatelný nápady jak zabíjet, ale i krásně drsná (drsně krásná) Michelle Rodriguez a Cheech Marin ala Ježíš! Pořád nevěřím, že někdo tohle mohl natočit :))) film má i svoje chyby, ale ty si nechám pro sebe, protože koho by to zajímalo, když mu Rodriguez servíruje tuhle specialitku.

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat) (1972)

Neskutečné utrpení, dalo se dívat jen na tu poslední povídku. A lehce koukatelné byly i ty, kde se objevil sám Woody. Téma by mi nevadilo, naopak, ale prostě jsem nebavila a jenom krčila nos, že tohle už nikdy víc. Popisuju to tady jako největší hrůzu:), ale pravdou je, že mě mistr zklamal úplně poprvé, tak jsem v šoku. Jinak to tak hrozné asi nebylo. Níž než na tři hvězdičky jít nemůžu a to díky perfektní poslední povídce.

Zlomené květiny (2005)

Líbilo se mi to né že ne. Ale Bill Murray mě trochu rozčiloval (asi v rámci role:)) a ten konec jsem nesla také těžce. Krásně to sedlo do mé melancholicko-nostalgické nálady..

Hříšný tanec 2 (2004)

Eh, na mě to prostě funguje. Možná to je mojí slabostí pro Diega, ale ten film mě vždycky (ano, viděla jsem ho víckrát) krásně uklidní:)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Všichni "hrdinové" jsou nesympatičtí floutkové, ale nějak to zafungovalo a já jim začala fandit.. a dobře se bavit. Sice nevím, kam se to může vyvíjet, ale uvidíme. Jo a hrozně legračně všichni mluví:)

Noc drůbežích mrtvol (2006)

Prasárna největší :-) ale když ji srovnám s Toxic Avenger, tak o hvězdu míň. Místy už to fakt nebylo vtipný, přesto pořád pár povedených záseků, na který jsem koukala s otevřenou pusou (viz prvních pár minut filmu!).

Veronika se rozhodla zemřít (2009)

Škoda, pouštěla jsem si tenhle film s rozechvělým srdcem.., ale necítila jsem ani zdaleka tu atmosféru, kterou vyvolává kniha. Možná to na můj vkus bylo moc "poameričtěný". Tři hvězdičky spíše za předlohu.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Tak nějak jsem Elizabeth rozuměla.. Vynikající atmosféra a v ní jedna nerozhodná žena, co ji nebaví stereotyp. Mě to bavilo! Snad jen Javier Bardem byl pro mě tentokrát abolutně bez charisma..