Hra (1997)

DOKONALÝ THRILLER!!!

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Kórejský seriálový klenot a zároveň ultimátna psychologická štúdia na tému čo všetko je schopný urobiť človek pre peniaze, no aj vlastné prežitie. Geniálne postavy, napätie, ktoré by sa dalo doslova krájať nožom, prekvapivé odhalenia a minimum hluchých miest.

Hra na utrpení (2008)

Jednu hviezdičku dávam za klauna, druhú za to, že som to vydržal dopozerať.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Moderné Akty X, nič prevratného, ale dá sa to pozerať.

Hranice smrti (2007)

Keby do toho nechceli tvorcovia nacpať všetko možné a sústredili sa na jednu vec, trebárs psychológiu postáv mohlo to dopadnúť oveľa lepšie. A tá hlavna myšilienka so starým nacistom je fakt na smiech.

Hrdinové (2006) (seriál)

Napriek silnej neoriginalite (v podstate seriálový X-Meni), niektorým slabším dejovým líniám (Japonci a ich cestovanie časom, schizofrenická ženská) a systému "dochádzajú nám nápady tak tam hodíme ďalšieho mutanta" je to vcelku nápaditý a napínavý seriál.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Nenáročný scifi seriál, ktorému postava O'Neila udelila maximálne zábavný, u niekoho možno až kultový status.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Po geniálnych SG-1 a SGA totálne fiasko. Snaha skombinovať Star Trek a Stargate s nesympatickými postavami, bez štipky invencie a nových nápadov. Tento seriál zlyháva absolútne vo všetkom.

Hvězdná pěchota (1997)

Dokonalé military scifi, kvôli absencii dôrazu na logiku u mnohých značne nepochopené.