10 000 př. n. l. (2008) odpad!

Ó můj Bože, já ani nevim kde začít, začnu tim, že ani nechápu kde se celej tehle zbytečnej film odehrával, chvíli to vypadá jak v Hymalájích, pak najednou skočí někam do deštného pralesa v Peru, no a aby toho nebylo málo tak ještě kamsi do Egypta pod nadvládou Indů, zkrátka za prvních 20 minut vystřídaj všechny podnebný pásy. Je zřetelně znát, že tvůrci asi nemaj svojí fatazii, kdyby jí měli tak se nevopičí po Gibsonovo Apocaliptu. Všichni dozajista používají kvalitní žiletky, jinak si fakt neumim vysvětlit jejich hladké oholení, jistě proběhla také depilace. Dál je mi podezřelí jejich až dost lidské chování, chápu, že v té době už byli lidé na úrovni, ale až na tak vysoký zas ne. A třešničkou na dortu je to, že všichni žvaní anglicky, což dělalo z toho filmu jenom úmělou lacinou kravinu se špatnou kamerou a ještě horšim střihem, nemluvě o scénáři.

Vyvrženci pekla (2005) odpad!

Úchylně brutální a nesmyslný, jenom další naprosto zbytečnej film o ničem. Rob Zombie je kretén.

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Mohl by mi někdo z vás říct o čem ten film vůbec byl, neuvěřitelná slátanina.

Scary Movie 2 (2001) odpad!

Filmy, ve kterých se humoru snaží dosáhnout sprostou mluvou a nadrženejma blbama si nezaslouží lepší hodnocení, než jaký dávam.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Scénář-děsnej, hudba-děsná, efekty-děsný, režie-děsná, herecký výkony-děsný, atmosféra-děsná a takhle bych moch pokračovat dál.

Stopař (2007) odpad!

Další debilní remake, původní film je bomba, ale tohle je něco neuvěřitelnýho, hned po úvodní scéně je jasný, že se koukáte na kravinu, ani se nechce věřit, že to produkoval Bay, jediný co stojí za zmínku je první scéna s králíkem a Sean Bean.

Na vlastní nebezpečí (2007) odpad!

Naprostá tragédie. Hned na začátku mi bylo jasný jak bude tahle kravina pokračovat dál. Herecký výkony jsou na úrovni dětí, který nevěděj co je film. Scénář je dokonale debilní v každym neskonale dementnim momentu. To všechno je obaleno v hudbě, která snad vůbec nebyla složená pro tehle úchvatně pitomej film. Už jenom z traileru je vidět, že je to zas další pitomej pokus českých tvůrců udělat akční nervák ve stylu U.S.A., dokazujou akorát to, jak jsou všichni neschopný a posouvaj tim českej filmovej průmysl ještě níž, než je teď. A řekl bych, že tímto (ne)filmem počínaje už to níž ani nepude.

Hitman (2007) odpad!

Ty krávo, von neni tichej, tajemnej nebo drsnej. Von je hlučnej, trapnej a stydlivej. Kurva, měli mu dát ještě bazuku.

Resident Evil: Zánik (2007) odpad!

Proč se ta ženská tváří jak kdyby jí patřil svět, namyšlená a blbá mrcha co valí karate, nic proti tý herečce nemam, ale ten její výkon v tomhle filmu je fakt tragickej, možná je to díky samotnýmu filmu, nebo za to může režisér, každopádně říkam že tahle podívaná stojí za hovno, jo a proč furt dělá ty svoje fatality (skoky, machrovinky s dýkama, trapný keci) proč je prostě nezabíjí nějakym reálnym způsobem, fakt vrchol.

Hostel (2005) odpad!

Tak tohle to je taky naprosto vypatlanej horror, stejně jako dvojka, prostě Roth neni tak trochu v pořádku, měl by se jít léčit. Ten komu se tahle zvrhlost líbí by se měl jít léčit taky!