• Hudební

Nirvana Unplugged In New York (1993) (koncert)

Vyděl sem to teprve dnes. Cely koncert byl naprosto užasny. Jako by sam Kurt tušil co se stane. Dal do toho opravdu kus sebe. Musim před nim smeknout. Ta interpretace posledni pisničky mě opravdu vzala za srdce . Všechna čest cele Nirvane.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Tak tohle je opravdu velke zklamani. Taky bych řekl že je to pošlapaní skvěle jedničky a dobre dvojky. No mumie už hold neni to co byvala.

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Tak zatim po 81 epizodach dávám shippudenu zaslouženě plny počet. Akatsuki sou prostě best. K tomu skvěla hudba vic akčnějši děj než u naruta no je to prostě parada hlavně ta japonština . Jen tak dal NARUTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iron Man (2008)

Strašně pěkně technicky zpracovano . Charakter Tonyho Starka mně opravdu pobavil no prostě parada. Robert Downey Jr ho zahral paradně . Bylo to i docela vtipne. Tenhle železňak ma na plátně ještě velkou budoucnost.

Street Kings (2008)

Je to dobre ale na drsny časy to nema .

Tahle země není pro starý (2007)

Dobrej film a skvělej Javier Bardem se svým skvělím výrazem vrahouna. . Zahrál to naprosto perfektně. Co se týče Tommyho tak bych řek že se na roli šerifa perfektně hodi. Zapletka je taky fajn . Jen ten konec jsem si představoval trochu jinak. Ale v celku je to dost dobrej film . Nezklamalo mně to. Zustal sem napnutě sedět až do posledního okamžiku

Kurýr 2 (2005)

Hodně přehnane ale jde to

Redakce (2004) (seriál)

Notak vyděl jsem i horši ´české výtvory. Tohle je docela obstojne.

Úhel pohledu (2008)

Začatek tohoto snimku byl suprovej. Mnělo to tempo , akci. Různým uhlům pohledu se take nedá nic moc vytknout. Původně jsem tento film vyděl na jasné 4 hvězdy. Ke konci mi však přišlo že se do filmu vkráda vice náhod než je zdrávo. Kupříkladu sanitka ve které je čirou náhodou Prezident a čirou náhodou k němu přiběhne i hlavní hrdina. No zkráceně famozní začátek , celkem dobrej prostředek a celkem zkaženž konec mně nuti abych tento film ohodnotil 3 hvězdami. Každopádně to stojí za shlédnutí. Ja jsem nelitoval.