Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Hudební
  • Animovaný

Biografie (13)

Richard Hooker (spisovatel / scenárista / herec)

27.12.2013

Spisovatel  Richard Hornberg se narodil v roce  1924 v Trentonu v USA. V šestadvaceti byl jako chirurgický sekundář odvelen do polní armádní nemocnice MASH v Koreji. Na tomto základě sepsal knihu Mash, aneb jak to bylo doopravdy. Dal si  umělecké jméno Richard Hooker. Knihu psal při čekání na pacienty. Jeho specializací byla… (více)

Karel Fischer (režisér / účinkující)

30.06.2013

Karel Fischer se narodil 19. ledna 1996 a už od mala miloval kulturu. Už v dětských letech sledoval akční dobrodružství Jamese Bonda, stával se fanouškem Star Wars a dokázal ocenit kvalitu všech tří Kmotrů. Čím byl starší, objevoval více filmů a stával se fanouškem i herních a seriálových titulů. Začínal si uvědomovat, že chce… (více)

Jeff Lindsay (spisovatel / scenárista / herec)

21.04.2013

Spisovatel a herec pravým jménem Jeffry P. Freundlich, narozen 14 července 1952 v Miami . Je autorem desítky detektivních románu a divadelních her . Fandové tv seriálů si toto jméno určitě spojí z postavou kterou Jeff sám vytvořil. Je to Otec knižní předlohy Dextera Morgana . Dextrova knižní dobrodružství jsou velice uspěšná,… (více)

Damon Dash (herec / režisér / scenárista)

11.12.2011

Damon Dash narozen 3.5 1971 v USA. Velkou část svého mládí strávil v internátní škole. Pohybuje se zejména v hudební branži. Mezi jeho známé patří například Raper Jay- Z. Damon je hlavně hudební producent. Díky tomu se zná například z Nicole Wray, Missy Elliot.Damon má za sebou ale i velké herecké zkušenosti. Objevil se… (více)

Preston Bailey (herec)

03.12.2011

Určitě pro mnoha lidi nepříliš známý Preston Bailey se narodil 25. července 2000, ale za sebou už má velice cenné zkušenosti z TV průmyslu. Objevil se například v TV seriálech jako Vražedná čísla, Myšlenky zločince a Jak jsem poznal vaši matku.Jeho zatím asi nejvíc známá role je v TV seriálu Dexter, kde hraje postavu… (více)

Marin Hinkle (herečka / účinkující)

03.12.2011

Marin Elizabeth Hinkle se narodila roku 1965 v Tanzánii. Vyrůstala v Bostonu. Její první filmová zkušenost byla v roce 1994 ve filmu Angie. Zahrála si například v těchto tv seriálech: ZÁKON A POŘÁDEK, POHOTOVOST, BEZE STOPY, DR. HOUSE. Její nejslavnější seriálová role je však v komediálním seriálu DVA A PŮL CHLAPA, kde hraje… (více)

Radim Uzel (herec / účinkující)

27.11.2011

Radim Uzel se narodil v roce 1940 v Ostravě. Když v roce 1957 odmaturoval, tak nastoupil na Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Radim Uzel je známý gynekolog a sexuolog. Má za sebou i působení například v těchto filmech: SKUTEČNÉ MLÁDÍ, MEZI NIMI, BASTARDI 2.Objevil se například i v těchto tv pořadech: KOTEL,… (více)

BarBara Luna (herečka)

26.11.2011

Barbara Ann Luna se narodila 2 března 1939. Tato herečka má na svém kontě opravdu velký počet filmů a televizních seriálů. Z filmů namátkou jmenujme PLEASURE COVE, LOĎ BLÁZNŮ nebo ELMER GANTRY. Její televizní ůčast na různých seriálech je také obdivuhodná.Excelovala v seriálech jako byl PERRY MASSON, ZORRO, KRIMINÁLNÍ ODDĚLENÍ,… (více)

Sam Jones III (herec / účinkující)

12.11.2011

173 cm vysoký Sam Jones se narodil 29. dubna 1983 ve mněstě Boston. Jeho oblibou jsou rychlá auta a sport. Sam má za sebou už slušnou řadku tv rolí. Jmenujme namátkou například POHOTOVOST, SEDMÉ NEBE, KRIMINÁLKA LAS VEGAS.Záhrál si i v seriálu SMALLVILLE 2001 kde ztvárnil postavu jménem Pete Ross. V současnosti na něj můžeme… (více)

John Schneider (herec / režisér / producent)

12.11.2011

John Schneider je herec, režisér a country zpěvák. Objevil se v seriálech PLASTICKÁ CHIRURGIE S. R. O., DOKTORKA QUINNOVÁ, DIAGNÓZA: VRAŽDA, WALKER, TEXAS RANGER. Jeho nejznámější role byla v seriálu SMALLVILLE, kde byl znám jako Jonathan Kent - otec mladého Supermana. Několik epizod Smallville dokonce i režiroval. Z jeho… (více)

Annette O'Toole (herečka / účinkující)

29.10.2011

Tato herečka začala hrát již ve velice raném věku. Na začátku své kariéry se objevila například v televizních seriálech THE PARTRIDGE FAMILY nebo GUNSMOKE. První hlavní role se dočkala v roce 1977. Tu dostala ve filmu ONE ON ONE. Později hrála po boku s hercem Nickem Noltem ve filmu 48 HODIN.Podle mnohých ji proslavila role z… (více)

Lauren Vélez (herečka)

18.10.2011

Tato herečka má sestru dvojče. Její otec je policista. Vyrůstala v New Yorku. Herectví ji fascinovalo už od druhé třídy. Debutem této herečky byl snímek I LIKE IT LIKE THAT, kde za svůj herecký výkon obdržela Independent Spirit Award. Svou prní roli policistky ziskala ve snímku NEW YORK UNDERCOVER.Zlom v její kariéře nastal se… (více)

Krist Novoselic (herec / skladatel / účinkující)

28.09.2011

Celým jménem Krist Anthony Novoselic se narodil 16 května 1965 v Kalifornii. V roce 1979 se Krist s rodiči přestěhoval do Aberdeenu ve státě Washinghton. Proslavil se především jako baskytarista známé skupiny Nirvana.Jeho dětství nebylo příliš šťastné. Mezi vrstevníky nebyl oblíben. Vliv na to měl zřejmě fakt, že jeho rodiče… (více)

Reklama

Reklama

Reklama