CarnTheNunya

Nevím, co sem napsat.

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 25.9.2020  17:39
    Kancl - Série 2 (série) (2002)

Propuštění takového výborného šéfa s kvalitním smyslem pro humor, jako je David, mě bude vždy bolet. Ať žije David Brent, ten nejlepšejší šéf vůbec!

• 20.9.2020  22:30
    Kancl - Série 1 (série) (2001)

S trapnohumorem se musí umět pracovat. Ricky Gervais a Stephen Merchant nám zde dokazují, že s ním umí pracovat. Sice místy lehoučce vulgární, ale přesto milý sitcom z prostředí jednoho kanclu, který vede jeden z těch nejlepších šéfíků vůbec, David Brent (Ricky Gervais), pro něhož je humor a dobrá nálada na prvním místě.

• 20.9.2020  00:02

No... Většina epizody super, ale konec... Kurva, co se v tom Underworldu stalo? Chci další sérii. Okamžitě. Nebo aspoň film...

• 30.8.2020  12:26

Připadá mi, že na tom ani nedělaly A-1 Pictures, ale ufotable. Každopádně druhá polovina je zatím dobrá, snad si udrží kvalitu.

• 26.8.2020  22:32

Na tuhle epizodu se samozřejmě dívat nebudu, už nechci ztrácet více času u dalších odpočinkových "humorných" fillerů. A těch dalších pět taky ne. Celé fillerové série mi nevadí, ale když je to jen několik epizod a k tomu ještě z velké části jsou odpočinkové a humorně laděné (on se dá humor určitě dát i do epizod, které normálně vychází z mangy, divák si u něj trošku vydechne a určitě se u něj i dobře pobaví)

• 21.8.2020  11:52

Tuhle epizodu taktéž nehodlám shlédnout.

• 21.8.2020  11:52

Tuhle epizodu taktéž nehodlám shlédnout.

• 21.8.2020  11:51

Tuhle epizodu automaticky přeskakuju, hodlám sledovat jen celé výplňové série, nikoliv humornou vatu, která je pouze šušní v nose, trn v oku a hřebík v prdeli.

• 20.8.2020  21:42

To je poprvé, co jsem úplně přeskočil nějakou epizodu u seriálu, který toužím dokoukat celý. A samozřejmě mi to vůbec nevadí, protože se opět jedná jen o další humornou vložku. Na tohle vám seru a doufám, že k něčemu takovému během poslední série nedojde. Humor mi nevadí, ale na shlédnutí takového totálně nezajímavého filleru nemám dostatek trpělivosti. Ale jelikož mě seriál do teď bavil, tak mu dám handicap a nebudu tyhle "single" fillery počítat do hodnocení.

• 20.8.2020  20:51

Sice super epizoda, ale musím strhnout hvězdu za to, že byla najednou ve formátu 4:3, což jsem prostě nepochopil, někdy byly ty staré scény roztažené (ok), nebo znova naanimované (skvělý nápad) a nebo byly ponechané v 4:3 s ořezy, ale zbytek epizody byl v 16:9 (ok), ale udělat celou epizodu najednou ve 4:3, co to kurva mělo být za vtip? Tato epizoda pro informaci vznikla v roce 2010!

• 20.8.2020  14:43

Chtěl jsem sem prvně napsat jen tři tečky, ale nakonec se vám tu přiznám, že jsem tuhle epizodu nedokoukal a jsem za to rád, protože jsem nepochopil její smysl.

• 16.8.2020  11:24

Proč musel být filler zrovna teď... proč...

• 11.8.2020  15:43

Kapitán Shusuke Amagai, je skvělá postava a je škoda, že celá tato příběhová archa je jen filler. Je lepší než Bounti. Doufám, že si tento filler udrží kvalitu až do konce.

• 8.8.2020  12:11

Tento filler, mi vůbec nevadí, navíc mám pocit, že bude zábavnější než Bounti. A konečně už to je ve formátu 16:9.

• 22.7.2020  22:34

Jooo, film jsem si hodně užil. Nenudil jsem se, za což mohu poděkovat zápletce a hlavně ději. Tvůrci se s tím nepatlali a vhodili mě jako diváka rovnou do děje, bez jakéhokoliv klišoidního vysvětlování (to uvítám pouze tam, kde je nutné, aby bylo), za což jsem rád. Animace je taky super, nic tomu v podstatě vytknout nemůžu, přesto tomu dávám slabších pět, jelikož ačkoliv souboje byly super, tak finální souboj mez Ichigem a hlavním záporákem mohl být kapánek delší.

• 21.7.2020  14:50

"Vole, kde mám káru? Kde ji máš? Vole, kde mám káru? Kde ji máš?" a tak dál... :)

• 19.7.2020  00:05

Osmnáct minut. Posraných a zbytečně vyplýtvaných osmnáct minut u takové sračky. To se takhle sešlo třináct režisérů a řekli si, že udělají jednu velkou adaptaci velice "humorných" povídek od čtyř spisovatelů. Mě stačily první dvě a kousek třetí, no a hned jsem se na to vybodl. První se ještě docela dala, ale to co přišlo potom... Nikdy více! :P

• 18.7.2020  17:40
    Scoob! (2020)

Do kina jsem šel bez očekávání, takže vlastně ani zklamaný nejsem. Film se mi sice líbil a ani trochu jsem se nenudil, ale bylo to dost klišé a "hudební styl" sladký jak cecek. Animace hezká, ale no, ehhhh, noooo, CGI animace se dnes již v americké celovečerní animované tvorbě využívá docela hojně, nebo mi to aspoň tak přijde. Film jsem jinak viděl v českém dabingu, který ale i stojí za to, je tam docela fajn výběr dabérů.

• 17.7.2020  13:55

Film je v pohodě, měl svou atmosféru, hudba taky super, ale v tom ději byl velikánský zmatek, což filmu trošičku ublížilo a tak nějak mu sebralo druhou *. Snad se mi jeho remake z roku 1979 bude líbit víc.

• 15.7.2020  22:13

Ale jo, ve výsledku je to fajn šílená akční komedie. Nenudil jsem se, jen jsem se bavil, je to takový fajn film na odpočinek, aspoň já jsem si to docela užil. Hru jsem nehrál, což bych chtěl jednou napravit, aspoň jeden díl z té série bych si chtěl zahrát, jelikož to vypadá lákavě. Jooo, závěr samozřejmě pořádně ujetý, ale vzhledem k tomu, že je to béčko, nevidím jediný důvod proč to brát negativně. Fajn čtyři *.

• 11.7.2020  01:08

Film je hezký, ale přišlo mi, že byl dost urychlený. Tomuhle terminátorovi chyběla pořádná zápletka, ale pořád lepší, než kdyby se toho filmu ujal kdejaký kašpar. Každopádně, to jak se to ve filmu celé odehrálo a seběhlo, mi přišlo jako jedna velká náhoda, ale znova, jak už jsem napsal: Pořád lepší než kdyby se toho ujal kdejaký kašpar. Film žel na legendární a excelentní dvojku nemá. Toť vše.

• 6.7.2020  22:06
    Lov (2020)

Kurník, to byla taková šílenost, že mě to dostalo. Lehce mi to připomnělo seriál z produkce Netflixu "Black Summer", který taky takhle často překvapil. A filmy/seriály, kterým zmatek neškodí a je tam, budu zřejmě mít rád. A další co kromě častého "surprise, motherfucker" na tomhle filmu musím vychválit je, že to nebyla nuda. Ono mě zajímalo, co že se tam děje a jak to dopadne (což bylo zřejmě způsobeno tím, že mi to doporučil člověk, který věděl, co mi má doporučit :D ). Což se mi u většiny filmů, jenž mají otravné šnečí tempo, nestává. Jo, bylo to pěkně divný a šílený, jak už jsem napsal, ale to možná filmu prospělo, prosil bych více takových snímků. Jen bych možná rád upozornil tímto komentářem ČSFD (pokud se to někdo z admin teamu čte) na to, že tohle rozhodně není horor. Každopádně, já si jdu prohlédnout filmografii režiséra a scénáristů. :)

• 22.6.2020  14:17

No do prdele, to byl tak výbornej dokument, že jsem už jenom vyčkával kdy skončí, abych si mohl co nejdřív něco zahrát! :3 Hezký náhled do historie, kultury, tvorby videoher s rozhovory s tvůrci, slavnými osobnostmi a fanoušky her. Sice jsem většinu her nehrál, ale to neznamená, že jsem je nikdy neznal. Dokument jsem si celkově užil, byl hezky poučný a dozvěděl jsem se třeba o takové historii vzniku videoher o trochu více a jak tento obří průmysl a kultura vlastně vznikly. Za pět.

• 12.6.2020  22:03

Tak dneska jsem si zopakoval tuto akční jízdu a pořád se mi líbí stejně jako když jsem ji ve svých dvanácti letech viděl v kině ve 3D. Tento film nebyl kritiky ani diváky přijat zrovna nějak extra kladně, jak lze vidět třeba na zdejším/ch hodnocení/ích, ale já ho přesto beru jako skvělé béčko a nehodlám se řídit názory ostatních. Za mě pořád skvělý plný počet.

• 1.6.2020  22:31
    Tomb Raider (2018)

Film je rozhodně hezky natočený a jsem s ním docela spokojený. Nuda se naštěstí nekonala a já se příjemně bavil, no i tak mi docela přijde, že film je dost rozporuplný a možná mohl být i lepší. Jinak jsem vcelku opravdu spokojený, jak jsem již napsal. Možná bych uvítal i pokračování, které by mohlo být trošku více na Redbullech, třeba jako John Wick 2 a 3. :)

• 16.5.2020  20:31

Tak film kolísal mezi dvěma a třema hvězdama, ale on to byl tak nemožně milý a zábavný "fan-service", že ty čtyři to i dostalo, ale jinak to byl původní anime seriál a anime filmy (pro zajímavost, k manze jsem se já, chudák, ještě nedostal, budu ji muset někdy konečně koupit) naplácané tak nějak dohromady. Neurazí to, ale mohlo to být i lepší.

• 15.5.2020  17:25
    Blade Runner (1982)

Nic moc, tento film asi nikdy nepochopím. Vizuálně je super, ale jinak vážně nic moc.

• 10.5.2020  16:07
    Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

Je to výborný, geniální, mám tento seriál rád. Knihy jsem zatím nečetl a hrál jsem kousek první hry, takže expert úplně nejsem, ale role Geralta podle mě sedla Cavillovi líp jak Superman. Ale proč dávám jen čtyři, když jsem všem epizodám kromě té první udělil plný počet? Protože je v tom ději bordel, jak ve staré dílně. Jinak se to ke konci vcelku hezky propojilo. Části s Marigoldem bavily nejvíc a píseň "Tak dej groš zaklínači" je též geniální. Ano, seriál jsem sledoval s dabingem.

• 7.5.2020  18:02

Že by si mne seriál získal ihned po druhé epizodě? :D Geniální.

• 7.5.2020  15:44

Hrál jsem kousek první hry a knihu jsem žel nečetl, ale možná to hodlám napravit. Rozhodl jsem se seriál sledovat s dabingem, což se nezdá jako špatná volba, přišel mi docela dobrý.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6