CarnTheNunya

homepage

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 15.9.2019  14:38
    Suzumija Haruhi no júucu (TV seriál) (2009)

Drop po druhé epizodě. "Endless Eight" mne prostě štvala. Dalo se to vyřešit během pouhých dvou dílů, ale sledovat tunu epizod ten samý scénář a hlavně sledovat, jak hlavní postava na to vždy prdí, je zívací záležitost sama o sobě.

• 14.9.2019  11:54

Výborné anime s depresivní atmosférou. Nejlepší postavy jsou Mikasa Ackerman a Lance Corporal Levi.

• 9.9.2019  07:06

On žije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 6.9.2019  18:14

Vlastně je tahle epizoda jen obyčejná rekapitulace děje, ale koukat se na ni dá.

• 4.9.2019  20:21

Udělal jsem velkou, ale fakt velkou chybu, že jsem se na tohle vůbec začal dívat. ComicGuy si to fakt vychvaloval a fakt je to pecka, ale hned v prvním díle nechat umřít matku hlavní postavy, tak to je moc. V porovnání s tímhle jde na diváka Fullmetal Alchemist ještě celkem zlehka a debilní Naruto je zas pohádka pro malé děti. A věřte mi, že jsem takhle znechucený (neberte to lidi tak, že by se mi AoT nelíbilo, je to bomba, ale diváka moc teda seriál nešetří) byl naposledy právě u původního FMA z roku 2003. Nářez.

• 2.9.2019  15:12
    Fate/stay night (TV seriál) (2006)

Fate/stay night si zaslouží být v mé topce už jen kvůli tomu jak mne dokázalo okouzlit. Příběh je tu plný zvratů a takové příběhy já mám moc rád. :) Anime si vypůjčuje postavy z různých mytologií, jedna z těch vypůjčených postav má i změněné pohlaví (nenapíšu vám sem která, protože nechci spoilovat), ale to mi ani nevadí. Rozhodně F/SN doporučuju ke shlédnutí.

• 9.8.2019  11:53
    Bokusacu tenši Dokuro-čan (TV seriál) (2005)

Jsem se teda pěkně lekl. Anime mám rád, dokonce se o sobě nebojím říct, že jsem weeb, ale když chce někdo vymyslet pořádnou anime komedii, tak ať to prosím dává logiku a není to divný, páč při sledování tohohle čehosi jsem si připadal, jako kdybych si šňupl něco opravdu dobrýho. Dropnuto hned po první epizodě.

• 8.8.2019  19:11

Mám stejný názor jako Jeoffrey. Ten konec prostě naštval. Jinak je to opravdu výborný a napínavý, ta animace je skvělá a to to přitom Shinkai stvořil sám na počítači. Dávám silnější čtyři hvězdy.

• 25.7.2019  19:35

Upozorňuji všechny pohoršence, že tenhle komentář bude pěkně sprostej: To byl teda nářez kurva. :D Geniální šílenosti mám kurva hodně rád. To ecchi je na tom to nejšílenější. Když jsem viděl, jaký orgasmy při ochutnávání toho jídla chytali , tak jsem si potichu říkal "Co to kurvadrát je za pičovinu?". :D A kupodivu, ta pičovina jak cyp se mi líbí. Těším se na další epizody.

• 24.7.2019  14:32
    Gabriel DropOut (TV seriál) (2017)

Je to správně střelené a ku**a výborné, stejně jako Konosuba nebo Comic Artist and Assistants.

• 21.7.2019  13:03

Upozorňuji všechny pohoršence, že tenhle komentář bude pěkně sprostej: Stannis je píčus, jeho chování mi poslední dobou kazí každou epizodu. A jinak myslím, že nic víc netřeba dodat.

• 19.7.2019  22:05
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Celkem dobrej sitcom bez pevně daného scénáře. Doporučuju, pokud se chcete udusit smíchy.

• 19.7.2019  21:53

Výborná jednohubka! Líp to popsat nejde.

• 19.7.2019  20:09
    Gamers! (TV seriál) (2017)

Je to výborné romantické anime, ale byl bych radši, kdyby to bylo o tom klubu, co byl představen na začátku (jako vážně, oni nejdřív představí nějaké postavy a klub a pak to všechno vyškrtnou ze scénáře?). Jsem trochu zklamaný, takže za slabších pět. Jinak by to chtělo rozhodně druhou sérii.

• 14.7.2019  14:27
    Dumbbell nan kilo moteru? (TV seriál) (2019)

Ne, ne, ne a ještě jednou, NE! Žánr ecchi mi nevadí, takže by logicky nevadil i tady, ale na tohlencto cosi kašlu hned po první epizodě. Voe, to je konina. :D A ještě k tomu ten opening. No prostě blbost.

• 9.7.2019  11:16
    Love Live! School Idol Project (TV seriál) (2013)

Neříkám, že to není chytlavé, ale třeba taková Zombieland Saga je taková povedenější a lepší (není to žánrově omezené jen na pop, je tam třeba i Death Metal). Dropuji to po třetí epizodě.

• 7.7.2019  15:48

Tož tohle mne jaksi moc neokouzlilo. Mám rád metal, ale ne zrovna takový ten úplně agresivní. Je to šílený a ujetý a naprosto odlišný od ostatních anime. Na mne už je to moc a dokoukal bych to jedině, kdybych se zbláznil.

• 7.7.2019  14:47
    Akira (1988)

Je to opravdu zajímavé Sci-Fi, ale musel bych se donutit to dokoukat a nebo je tu druhá varianta, někdo by se se mnou na to musel podívat, jinak bych to nedal.

• 6.7.2019  21:08
    Tokyo Ghoul:Re saišúšó (TV seriál) (2018)

Doma mám jen deset dílů mangy, takže sorry, ale Tokyo Ghoul :Re Season 2 budu hodnotit trochu kladněji. Je to sice za slabší čtyři hvězdy, čili na MALu to ode mne dostane 7/10. Některé postavy se chovají od předešlých sérií naprosto odlišně a ani to není nijak vysvětleno, ale je tu kupodivu hned několik momentů, které mi vykouzlily úsměv na tváři. A kupodivu je to poprvé u téhle už quadrologie, co se dá songa z openingu poslouchat. Sice jak píše Comic Guy, tak celá sága působí jako Naruto (jen trochu vážnější a drsnější) a tudíž taky působí jako shounen a ne jako seinen (a to myslím vážně přátelé). Kupodivu ale tohle není tak debilně dlouhé právě jak Naruto.

• 2.7.2019  22:58
    One Punch Man - Season 2 (série) (2019)

Popsatelné pouze jedním jediným slovem: tragédie. Update: Přidávám jednu hvězdu za to, že humor zůstal stejný jako v první sérii (pár epizod druhé série teda nic moc, co se týče humoru, jinak ok) a to je jen dobře. Prosím, jestli bude třetí série, tak ať se jí chopí jiné studio než J.C.Staff, protože to zbytečně natahovali a při poslední epizodě na to doplatili.

• 2.7.2019  22:54

Upozorňuji všechny pohoršence, že tenhle komentář bude pěkně sprostej: Tak teď jsem kurva zklamanej. Tu jednu hvězdu dávám za ten zpíčený vizuál (nezahrnuje tu slabší animaci). Celý to rushnuli, co dál pyčo nevíme, nechali to s otevřeným koncem do řiti posraný a ještě k tomu všemu je to kurva trapný a celý špatný! A že já do druhé série One Punch Mana vůbec vkládal nějaký pojebaný naděje! Který hovno u J.C. Staffu vůbec napadlo tohle uskutečnit?!! Sorry jako, ale musím souhlasit s tou skupinou lidí, která z tohohle paskvilu viní právě J.C. Staff. Kolik peněz do tohohle jako investovali? Fuj!!! Ne, ne a ještě jednou, NE! Obvykle hodnotím podle průměru z mého hodnocení u všech epizod, nebo jak bych to měl do prčic říct, ale u téhle tragédie udělám zdá se výjimku.

• 2.7.2019  16:55

Naprosto výborná epizoda. Humor mi vůbec nevadí, i když jsem tedy čekal, že Hra o Trůny bude čistě vážný seriál.

• 2.7.2019  11:30

Slabých pět hvězd, ale jinak je to opravdu výborná epizoda. Tyrionův projev v trůnním sále je výborný a jako vždy zas dokazuje, že Tyrion je nejlepší postava z celého seriálu, společně s Daenerys.

• 1.7.2019  16:58

Tenhle animovaný film jsem chtěl vidět pěkně dlouho a teď, když jsem se na něj podíval ho vypínám přesně v jednu hodinu. Tohle mne moc nechytlo. A to mám Spider-Mana rád.

• 30.6.2019  11:21

Bylo to napínavé, chytlavé, hraje tam zajímavá hudba, dokonce to bylo i ze začátku trochu vtipné, ale ten konec se mi jaksi nelíbil, takže sorry. Své kouzlo Kimi no na wa má, ale nějaká megabomba to zrovna není.

• 27.6.2019  16:41
    Samurai Champloo (TV seriál) (2004)

Bez těch dvou debilních fillerů by to dostalo plných pět hvězd, ale protože tam ty fillery dali [a přitom to šlo udělat bez nich, jako příklad bych uvedl Fullmetal Alchemist z roku 2003 (Bratrství mám teprv rozkoukané)], tak je to slabších pět hvězd a je to celkem škoda.

• 25.6.2019  13:39

Tenhle film, že je mládeži přístupný? Se posrali. Dneska jsme na tomhle filmu byli se školou a jako nic moc. Milí rodičové, to už radši své děti vemte na něco animovaného. Nejen že je v tomhle filmu nahota (prsa sou sice zakrytá dlouhými vlasy, ale stále jdou vidět), ale nadává se tu i sprostě. Tak a teď slavnostně můžu prohlásit, že Česko je retardovaná země! Navíc tu máme i totálně trapný příběh a dokonce, pozor, dokonce tu máme i CGI! Ten oheň šel udělat i bez efektů, pěkně prosím. Proč sakra minulej rok vyšla tak skvělá komedie jako jsou Ženy v běhu, které byly i dojemné a uvěřitelné a tento rok vyšla taková trapná blbost?! Dávám z milosti slabší dvě hvězdy, jinak bych tomu ten odpad šupl bez jakéhokoliv kompromisu.

• 24.6.2019  16:39

Rekapitulace děje, ale za to je zpracovaná zábavnějším a lepším způsobem, než jiná obyčejná shrnutí děje.

• 23.6.2019  18:18

Sice je to trochu urychlené, ale to nám zas vynahrazuje fakt, že diváka okamžitě *@§-?!/ (ti, jenž se bojí, že budou pohoršeni, ať si místo znaků libovolný vulgarismus radši nedoplňují) do děje.

• 22.6.2019  23:43

Je to skvělé a epické pokračování, ale tvůrci to mohli vyřešit bez ignorování seriálu v podobě menších detailů. Tak za prvé, Edward by měl mít svou ruku a nohu zpět a za druhé, Wrath, Gluttony a Envy měli být mrtví. Takže kvůli tomu odebírám hvězdu, sice mne to láme, ale odebírám ji, ty chyby jim odpustit nemůžu.

<< předchozí 1 2 3 4