• Krátkometrážní

Pupa (2014) (seriál) odpad!

Koukl jsem na to s Meliosem přes Discord a byl to nezapomenutelný zážitek. Poopa je opravdu solidní poop, ať už co se týče toho cringe příběhu nebo audiovizuálu, kde tomu hudba dávala solidní korunu a cenzurovaná verze ji tomu dávala taky. Dokonce mi přišlo, že krev v té cenzurované verzi vypadá doslova jak hovna. Scény s pojídáním Onii-čana jsou absurdní a kdyby tam nebyla ta krev, tak by to vypadlo jako docela dost násilné sadomaso hentai. No aspoň jsme se u toho nasmáli a aby nám z toho nejeblo, tak jsme si k tomu pustili nějakou kvalitní hudbu.

Óoku: Skryté komnaty (2023) (seriál)

Na to jak mě z počátku seriál zaujal, tak jsem ho pak víc a víc odkládal, až mě přestal zajímat. Asi nevím o ničem konkrétním, co bych vytknul nebo vyzdvihnul. Možná mě jen mrzí, že se ve druhé epizodě najednou přepnulo do nějaké minulosti a nezabývalo se to dějovou linkou, která začala v prvním díle.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Film hodnotit nebudu, poněvadž upřímně nevím jak ho hodnotit. Mrzí mě, že z takového filmu s tak velkým potenciálem se stala krátká blbůstka pro děti. Je velká škoda, že se tvůrci báli menších tržeb kvůli násilí. Akce není moc zběsilá a nápaditá. Já bych stále rád viděl trošičku hororovějšího Venoma, ale na druhou stranu nemohu říct, že by mi tenhle komediální vadil, popravdě jsem si ho i do jisté míry užil. Je to docela fajn béčková kravina. Snímek je teda hodně moc klišé, takže asi bych si jen stěžoval na neoriginalitu a ne moc nápadité akční scény. V kině každopádně dvojka Venoma musela být asi daleko lepší pokoukání než doma na obyčejné televizní obrazovce.

House of the Dead (2003)

Bloodrayne, která je taky od Bolla, jsem si ještě celkem užil a dokoukal až do konce. Tohle se mi ale dokoukávat nechce. Já končím na 30té minutě. A to jsem si dal pivo, takže jsem čekal, že mě to bude aspoň bavit pod vlivem alkoholu. Ty prostřihy se záběry ze hry jsou tam jako jen pro parádu nebo co? :D Uwe Boll možná měl raději režírovat porno, protože jsem zatím neměl možnost v normálním filmu vidět během půl hodiny tolik záběrů na odhalená ňadra nebo muchlování.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

VAROVÁNÍ, TENTO KOMENTÁŘ OPĚT MŮŽE OBSAHOVAT MÍRNÉ SPOILERY: Hele já to chápu, bo prostě prachy se hodí a kdo by se občas nechtěl podívat na nějaký ten film ve 3D, jenže tady to je to 3D k hovnu, fakt že jo a ne, na film jsem ve 3D nekoukal, protože ho jednak v kinech nedávají, což je dobře a taky protože jsem se na něho koukal hezky z pohodlí domova na obyčejné obrazovce a ono by se i hodilo zmínit, že jsem se to neobtěžoval dokoukat a v půlce jsem se na to krásně vykašlal, což sice neznamená, že by se na "Návrat do Silent Hill 3D" (hádám, že to 3D v názvu má asi znamenat, že je to sračka) nedalo koukat, jenže on podle všeho popírá jak svoji předlohu v podobě třetí hry, tak i svého předchůdce v podobě prvního filmu, na který má tento druhý navazovat a navíc je to tak strašně tupý, že jsem se rozhodl u toho ten zbytek času neztrácet. Teď přemýšlím, co bych k tomuhle měl vlastně napsat- No abych přešel k tomu hlavnímu, tak tvůrcové zřejmě předlohu nepochopili, jelikož tady sází na to, že se divák bude při tom 3Déčku bát těch nechuťáren, přičemž kdybych já měl slabý žaludek, tak se i tak vůbec nebojím a spíš jen hodím šavli a to je zkrátka prostě takový to, že jednu dobu bylo prostě cool chodit na všechno do 3D a všechno je ve 3D cool, přičemž třeba u tohohle filmu to není cool, ale spíš na kůl. Padající useknuté prstíky ve 3D musí být prej cool a scéna jak chlap nějakému jinému chlapovi odřezává kus z břicha musí být ve 3D prej strašně cool, ale jak jsem psal, tak mně to nepřipadá cool, ale spíš je mi z toho na ten kůl. Filmu ubližuje taky velice krátká stopáž, přičemž v jedné polovině filmu se prakticky nic nestane a až v té druhé se dostanem do Silent Hillu a právě na začátku cca té druhé poloviny filmu jsem usoudil, že pro mě bude lepší se na to raději vysrat.

ChäoS;HEAd (2008) (seriál)

Pamatuji si z toho jenom toho debilního hlavního protagonistu, který mne uměl leda tak srát svým chováním a taky si z toho pamatuji ještě nějaké další pitomosti, ale dokoukávat to nebudu. Hodnotit taky nebudu, už jen na základě obsahu pro mě nemá smysl se na to dívat.

Džoširaku (2012) (seriál)

Viděl jsem jen tři epizody a navíc je to dlouho, co jsem tento seriál viděl, takže ho ani nebudu hodnotit, jelikož jak se tak dívám, tak pro mě nemá moc smysl se k němu vracet. Ještě před nějakou dobou bych to vážně toužil dokoukat, ale nemám čas na všechno, tudíž se chci dívat hlavně na to, co pro mě má smysl vidět. Pamatuju si, že to ani nebylo moc vtipné, takže to zanechávám bez hodnocení.