Láska přes internet (1998)

Tandem Tom HANKS a Meg RYAN nikdy nezklamou. Bylo to vtipné i romantické. Klidně bych to viděla ještě jednou nebo chtěla na DVD.

Tři veteráni (1983)

Bezvadný film a superpohádka pro děti i dospělé. Scénář krásně napsal pan Svěrák a hudba už přece u nás zlidověla. Když pan Uhlíř něco napíše, tak to má břink a chytne to za srdce každého obyvatele naší vlasti. NENÍ NUTNO ... dále o tom psát, každý tuto písničku má rád.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Roztomilý herec a roztomilá hra pro děti, ale myslím, že se i velmi dobře pobaví dospělí. Kdyby byla vydána v PNS na DVD, tak bych si to určitě koupila.

Láska nebeská (2003)

Asi to vůbec nebude populární co o tom filmu napíšu. Film trvá podle udání na kazetě 130 min. Mohu zodpovědně říci, že jsem se 76 minut nudila a přemýšlela s jakým záměrem tento vánoční snímek režisér vůbec natočil. Zlom přišel až v obchodním domě při nákupu zlatého šperku (prodavač :Rowan Atkinson), kdy jsem se úžasně bavila. A pak už to mělo spád až do konce a bylo to velmi milé. Oddychový vánoční film - ovšem zbytečně dlouhý, proto 4*.

Farinelli (1994)

Úžasné ! To nepotřebuje komentář, to chce vidět ! A navíc je to životopisný film skutečné osobnosti 18.století.

Tři životy (2007) (TV film)

Kdeže loňské sněhy jsou !! Tuto rádoby moderní pohádku s přehledem převalcují staré, 50 let okoukané pohádky. Ne, příteli, pokud nemáš talent na psaní opravdových pohádek, se vším všudy co k tomu patří, tak od toho dej své kumštýřské ruce pryč. Na takové umělé pohádky bez fantazie a nápaditosti je škoda filmového materiálu. Z takové tvorby jde opravdu STRACH.

Příšerná tchyně (2005)

Jane FONDOVÁ je stále nádherná ženská. A to je tak asi vše, co mě na tom filmu zaujalo. Jelikož se narodila 21.12.1937, tak měla právě tyto vánoční dny životní jubileum 70 let. A to asi byl ten pravý důvod, proč byl tento film zařazen na program Tv.

Rozmarný duch (1945)

Roztomilá duchařská komedie, která by ještě dnes svým charmem a vtipem potěšila diváky. Protože jsem to viděla před více jak 60. lety už si přesně obsah nepamatuji a rovněž nevím zda to byl černobílý film nebo barevný. V každém případě si ale pamatuji, že jsem se úžasně bavila. Nebo to bylo tím, že mi bylo 16 ?

Pyšná princezna (1952)

Pro mě absolutně nejkrásnější pohádka všech dob. Škoda, že ještě nikoho nenapadlo ji nechat počítačově obarvit. Stálo by to dost peněz ? Nebo se do toho nikomu nechce ? Kdyby byla barevná, myslím, že by sesadila z trůnu " Tři oříšky..." Považuji Stanislava NEUMANNA za nejsenzačnějšího krále všech dob a pana RÁŽE za nejhezčího krále všech pohádek. Je to pohádka tak zvaně "neokoukatelná" z dílny Bořivoje ZEMANA. Ještě, že ji vydali na DVD u PNS a národ si "pošmákne" nejen o Vánocích.

Santa je úchyl! (2003)

Téma celkem neotřelé a snad i zajímavé, ale tolik vulgarit v jediném filmu, to už jsem dlouho neslyšela ! Jenom slovo "kurva" je tam v každé druhé větě. Film plný děti, o dítě se tam i jedná, ale doporučit to dětem ke zhlédnutí - to by musel opravdu pouze úchyl.