DOA: Na život a na smrt (2006) odpad!

Příšerná debilita. Co taky čekat od filmu podle videohry, ve které prsatým bojovnicím můžete volit intenzitu pohupování prsou?!!!!!!!!!! Nebo kde na začátku filmu spolu japonská princezna s japonským strážným na japonské půdě v japonském chrámu mluví anglicky...=D))))))))))))))))))))))))))))))))

Ong-bak (2003)

O několik tříd slabší než Tom Yum Goong, ale pořád je to v době počítačových triků a provazových kladek nářez. Děj řešit nebudu, o tom kun-fu filmy nikdy nebyly a ani nebudou. 8/10.

Ong-Bak 2 (2005)

Nejlepší "kung-fu" biják jaký jsem kdy viděl. Čtyřminutová bojová sekvence na schodišti bez jediného střihu(!!!) je absolutní orgasmus stejně tak kostikřupající finále. Bruce-Lee, Jet-Li a Jackie Chane: Sorry chlapi, ale král je Tony Jaa.

Dračí bouře (2004) (TV film) odpad!

Kalhotky ve středověku bych překousl, okatou paruku hlavního hrdiny taky, ale ta výprava... 10 lidí dobije hrad tím, že zatlačí na bránu, ta se otevře a dojdou ke králi a jeho dvěma bodyguardům...:D)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

The Resolution (2008) odpad!

Točit "Matrixovský" film na digitální kameru, navíc s odporně českou anglinčtinou... to by se mělo stavět mimo zákon.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

První série mě bavila, pak už to nějak ztrácelo dech.