Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

Tady se kaskadéři opravdu vyřádili. Jakby ne, když Nicka Slaughtera zastupovali i ve scénách, kdy utíká ze schodů, nebo povalí zločince. :-))))))))))))))))))))))))))))

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)

Viděl jsem pouze tři díly: V jednom zatýkali nějakého úchylného vraha dětí. Rodiče obětí ho chtěli lynčovat a páni detektivové vybalili takové ty klasické humanistické kidy jakože má právo na soud a bude vězněn blá blá, nemůžete nikomu vzít život blá blá. Další díl byl to samé v bleděmodrém - úchylný magor si zasloužil být souzen a žít. Ve třetím díle chytali muže, který se po návratu z vězení mstil všem, díky kterým byl nespravedlivě zatčen a odsouzen. A zrovna tohohle muže vám oni ti kréteni zastřelili. To byl můj třetí a poslední shlédnutý díl této humanistické sračky.

Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)

Stejně tak jako u Krajních mezí i tady se jednalo o samostatné epizody, což znamená pokaždé nové postavy a nové prostředí. I když kvalita jednotlivých epizod kolísala - víc takových hororových serošů!

Letohrátky (1990) (seriál)

Rebeka, Kid a Balú přišli až po Kačerech a Rychlé rotě a už mi to nějak nevonělo...

Gumídci (1985) (seriál)

Gumídci přišli až po Kačerech a Rychlé rotě a už mi to nějak nevonělo...

Rychlá rota (1989) (seriál)

O třídu slabší, než Kačeři.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Kačeři mě ze všech Disneyovek chytli za srdíčko nejvíc. Zvláště ty mystické fantasy díly.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Vzhledem k tomu, že Tom - můj favorit vyhrával jen vyjímečně, nemůžu dát víc jak tři.

Alf (1986) (seriál)

Stejně tak jako u kroku za krokem jsem tomuhle nikdy nepřišel na chuť.

Esmeralda (1997) (seriál)

Tohle byla první a zároveň poslední telenovela, na kterou jsem koukal. Snad pro ten soucit jedna hvězdička.