Halo - Smíření (2022) (epizoda)

Halo ako vzťahová dráma? Okej, nebolo to úplne zlé. Bolo to ale nutné? Ťažko povedať. Ťahala to ale Halseyová. 70% SkyShowtime

Duna: Část druhá (2024)

Rovnako ako po premiére prvého dielu vo mne prevláda nadšenie. Villeveuve skvele vystihol myšlienkové piliere knihy vo vizuálne podmanivom podaní. Samozrejme je nutné spomenúť aj hudbu, ktorá si neulietala tak ako v jednotke, ale bola skvelá. Herecké obsadenie nemá zmysel rozoberať, všetci mi tam sedeli ako riť na šerbel. Keby mal záver o 30 minút viac, bolo by to dokonalé. 90% IMAX Cinemax

Halo - Odkaz (2022) (epizoda)

Celé to bolo len o Kwan, čo nebol dobrý nápad, ale zase úplná katastrofa to nebola. Ale už by som možno radšej dianie mimo Madrigal. 60% SkyShowtime

Halo - Útěcha (2022) (epizoda)

Síce tu nie je žiadna akcia, ale dianie je zaujímavé a využíva vlnu nadšenia z minulej epizódy. 80% SkyShowtime

Ani stín podezření (1943)

Vyzerá to na prvý pohľad strašne jednoducho, ak režisér vie ako na to. Film má skvelú atmosféru, postupne vystavané napätie a podmanivé herecké výkony. 80% SkyShowtime

Marvels (2023)

Podľa reakcií som čakal, že to bude výrazne horšie. Je to pozerateľné, občas zábavné, ale ničím výnimočné. Šedý superhrdinský priemer. 50% Disney plus

Co kdyby...? - Co kdyby... Kahhori přetvořila svět? (2023) (epizoda)

Akčná Pocahontas prináša zatiaľ najzaujímavejšiu epizódu druhej série. Zaujímavé je to vizuálne a aj obsahovo. Teším sa, že Kahhori dostane v rámci MCU časom viac priestoru. 90% Disney plus

Halo - Odplata (2022) (epizoda)

Konečne poriadna akcia! A v rámci nej dvaja "supervojaci" zmietaní emóciami. Túto epizódu som si nesmierne užil. 90% SkyShowtime

Temný případ - Part 4 (2024) (epizoda)

Osamelé, narušené a komplikované existencie "slávia" Vianoce v absolútnej tme a zime. A potom je tu ešte ten záhadný prípad z úvodu série. Drží si to síce atmosféru, ale neprináša to nič viac. Verím, že o týždeň už Night Country prinesie niečo zásadné, lebo prešľapovanie na jednom mieste prestáva byť zaujímavé. 60% HBO Max