Halo - Návrat domů (2022) (epizoda)

Žiadny "wow" moment sa nekonal a epizóda bola ladená v podobnom duchu ako tá predošlá, ale niekoľko zvratov zaujalo a tak je celkový dojem o niečo lepší. Chce to ale zabrať, lebo to má potenciál strašne vyblednúť. 70% SkyShowtime

Trese: Strážkyně světů - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

Flashbacky sa spojili s aktuálnym dianím, a aj keď bolo vcelku predvídateľné, kam to všetko smeruje, vystavané to bolo vcelku dobre. Na finále sa teším. 80% Netflix

Halo - Uvědomění (2022) (epizoda)

Udiali sa tu síce zaujímavé veci, ale diel to bol prerozprávaný a bez akejkoľvek akcie. Verím, že to je len príprava na na niečo poriadne. 60% SkyShowtime

Trese: Strážkyně světů - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

Epizóda v duchu Night of the Living Dead, kde Trese vyšetruje a policajná stanica sa zatiaľ snaží prežiť. A keďže zombies bolo dostatok, nechýbala ani akcia. 80% Netflix

Trese: Strážkyně světů - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Dobrá hororová epizóda, ktorá priniesla zaujímavé zvraty a žiadne zbytočne odbočky. Občas bola aj veľmi milo odľahčená. 80% Netflix

Halo - Odpoutaný (2022) (epizoda)

Síce to nebolo vôbec akčné, ale skrz zaujímavé politické trenice si to dokázalo udržať moju pozornosť. Zároveň sme mohli nakuknúť do ďalších zákutí vesmíru a aj do minulosti hlavného hrdinu a takto namiešané ma to baví. 70% SkyShowtime

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Na niečo podobné som mal náladu a preto mi pilot Halo fakt sadol. Nie je to nič bombastické, ale neschádza to do vyslovene lacnej roviny. Okrem akcie zaujal aj príbeh. Hru nepoznám. 80% SkyShowtime