Trese: Strážkyně světů - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

Epizóda v duchu Night of the Living Dead, kde Trese vyšetruje a policajná stanica sa zatiaľ snaží prežiť. A keďže zombies bolo dostatok, nechýbala ani akcia. 80% Netflix

Trese: Strážkyně světů - Epizoda 3 (2021) (epizoda)

Dobrá hororová epizóda, ktorá priniesla zaujímavé zvraty a žiadne zbytočne odbočky. Občas bola aj veľmi milo odľahčená. 80% Netflix

Halo - Odpoutaný (2022) (epizoda)

Síce to nebolo vôbec akčné, ale skrz zaujímavé politické trenice si to dokázalo udržať moju pozornosť. Zároveň sme mohli nakuknúť do ďalších zákutí vesmíru a aj do minulosti hlavného hrdinu a takto namiešané ma to baví. 70% SkyShowtime

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Na niečo podobné som mal náladu a preto mi pilot Halo fakt sadol. Nie je to nič bombastické, ale neschádza to do vyslovene lacnej roviny. Okrem akcie zaujal aj príbeh. Hru nepoznám. 80% SkyShowtime

Bastard (2023)

Mads ide tvrdohlavo proti osudu, prírode a lokálnemu zmrdovi. Všetko to má v tvári a pritom nemusí pohnúť ani brvou. Táto poloha mu jednoducho sedí. Skvele natočené, škoda len trochu uponáhľaného záveru. 90%

Bohemian Rhapsody (2018)

Večer pred zhliadnutím Bohemian Rhapsody som narazil na dvojdielny dokument BBC, takže som mal faktické informácie čerstvo v pamäti. Bol som zvedavý, ako veľmi bude film presný a ako sa mu podarí vystihnúť atmosféru okolo kapely. A musím uznať, že to bola paráda. Rami Malek hviezdi prakticky od začiatku a záverečná bodka vo Wembley bola spracovaná neuveriteľne. 100% HBO Max

Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Dokonalý fan servise a skvelá adaptácia hry. Ja som sa bavil a syna tento svet neskutočne zaujal. Veľmi podarené a teším sa na pokračovanie. 80% SkyShowtime